HTC HD2 Android Kurulumu (Necmati)

Sponsorlu Bağlantılar

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
Abi rom güzel allahı var :D ama 1 zil sesini kendi kartıma yuklediğim bir ses olarak seçemiyorum 2 face hesabımdaki arkadaşlarla tel rehberindeki arkadaşları senkronıze ettiğimde telefonu kapatıp açınca bütün millet gidiyo hoop baştan bir daha hesap birleştir senden aldıgımda aynı typhoon rom da aynıydı bu iki problem ikisinde de var o yuzden htc sense teması yukledım tekrar.Senden ricam ben baktım bulamadım htc sense temalı zip uzantılı varsa elinde karta kurayım en azından desire da olur upload edersen sevinirim
Galiba desire da aynı temalı o da olur birde stabil reca ediyim sağol generalim :D
yanlış anlamadım dimi htc sense teması istiyorsun bide facebook'da ilk başlarken tümünü senkronize et tuşunun altındakini işaretliyom ben hiçbir romda sorun olmuyor :D

----------Eklendi @ 17:02:14 ---------- Yazıldı @ 17:01:51 ----------

arkdaslar bir sorum olcak konuyla iligli degil ama :D
bende desire s var buna windows, ios felan yüklene bilirmi yani telefon kaldira bilirmi ?

HTC HD2 alasim geldi vallaha :D
Windows Yüklenilebilir

cemozbektrt

Üye

yanlış anlamadım dimi htc sense teması istiyorsun bide facebook'da ilk başlarken tümünü senkronize et tuşunun altındakini işaretliyom ben hiçbir romda sorun olmuyor :D

Yok komutanım yaa olmuyor 2 romda da denedim face te tümünü senkronize et diyorum ediyo hatta ben istediklerimi tek tek bağlıyorum tel rehberiyle teli kapatıp açınca bütün bağlantılar gidiyo baştan aynı işlemleri yapmam gerekiyo bir de zil sesini istediğim ses yapamıyorum mesela herhangi bir mp3 yapcam seçenek çıkmıyo.Ben en iyisi sense teması alayım :D eğer elinde varsa stabil bir tane karta yüklenen o da olur çok makbule geçer komutanım sağol sağol sağol ... :D

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi

Yok komutanım yaa olmuyor 2 romda da denedim face te tümünü senkronize et diyorum ediyo hatta ben istediklerimi tek tek bağlıyorum tel rehberiyle teli kapatıp açınca bütün bağlantılar gidiyo baştan aynı işlemleri yapmam gerekiyo bir de zil sesini istediğim ses yapamıyorum mesela herhangi bir mp3 yapcam seçenek çıkmıyo.Ben en iyisi sense teması alayım :D eğer elinde varsa stabil bir tane karta yüklenen o da olur çok makbule geçer komutanım sağol sağol sağol ... :D
buyur çavuşum
:D

nuh096

nuh096

Üye
Necmati arkaasim windows nasil yükleye bilirim yardim etsen bu senin anlattigin (1.sayfada hd 2 icin) öyle gibi kura bilirmiyim ?

nuh096

nuh096

Üye
yardimmmmmm :D

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Necmati arkaasim windows nasil yükleye bilirim yardim etsen bu senin anlattigin (1.sayfada hd 2 icin) öyle gibi kura bilirmiyim ?

Öncelikle telefonunu root etmen gerekiyor ve kendi telefonuna uyumlu bir Windows Phone 7 rom u bulman gerekiyor.

Şu link te bu konuyu ziyaret eden arkadaşlara yardımcı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: nuh096 ve Necmati
nuh096

nuh096

Üye
cok tesekkürler :)

özcan44

Üye
kolay gelsin analtım için teşekkürler
benim sorunum herşey sorunsuzca yüklendi android tam açarken screen lock geliyo ve cihaz kapanıyo tekrar kendim açmam gerekiyo sürekli öyle
tel tam anlamıyla açılmıyo ne yapmalıyım?

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
kolay gelsin analtım için teşekkürler
benim sorunum herşey sorunsuzca yüklendi android tam açarken screen lock geliyo ve cihaz kapanıyo tekrar kendim açmam gerekiyo sürekli öyle
tel tam anlamıyla açılmıyo ne yapmalıyım?
Benim Verdiğim Romumu Yüklediniz peki

özcan44

Üye
evet sizin rom'u yükledim

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi

özcan44

Üye
defalarca yaptım olmadı 6.5e gri dönüyorum sıkıntı yok tekrar android yapıyorum
ekran kilidi geldiği gibi kendini kapatıyor.

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
defalarca yaptım olmadı 6.5e gri dönüyorum sıkıntı yok tekrar android yapıyorum
ekran kilidi geldiği gibi kendini kapatıyor.
Başka bir rom veriyom 2.3 gingerband

dediğim şekil usb flasher modunda yükleyin

özcan44

Üye
bu romla çalıştı çok teşekkürler
ama basit bi rom gibi geldi bana
ilk romu sabitlememin yolu yok mudur?

----------Eklendi @ 13:53:38 ---------- Yazıldı @ 13:30:56 ----------

hocam bu rom bir sefer çalıştı cihaz bayağı ısındı sonra kapattım tekrar açtıktan sonra diğer rom gibi kapandı

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
bu romla çalıştı çok teşekkürler
ama basit bi rom gibi geldi bana
ilk romu sabitlememin yolu yok mudur?

----------Eklendi @ 13:53:38 ---------- Yazıldı @ 13:30:56 ----------

hocam bu rom bir sefer çalıştı cihaz bayağı ısındı sonra kapattım tekrar açtıktan sonra diğer rom gibi kapandı
Hocam kusura bakma ama Telefonda birşey var galiba aşırı ısınma falan diyosun telefon android sistemi kabul etmiyor galiba.
verdiğim sistemde basit en iyi sistemlerden biri

özcan44

Üye
olabilir ilgin için teşekkürler

----------Eklendi 10.09.2011 @ 00:04:30 ---------- Yazıldı 09.09.2011 @ 22:55:11 ----------

geldi ustam beğenmessen bende 20 tane sistem var pc'de :D

hocam bunu yükledim hem stabil hemde ısınma yok teşekkürler

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
Sorun cözüldüyse ne mutlu :)

Burak

Üye
süper konu teşekkürler. Ama symbian başka kanka :D

mobilde begen yok sonra begenırım

Üst Alt