HTC HD2 Android Kurulumu (Necmati)

Sponsorlu Bağlantılar

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
1.400 Liraya çok alternatif var sizce değermi bu fiyata..?

Hangi alternatifler mesela. İşletim sistemiyse hepsini açabiliyor. İşlemci 1GHz. O alternatiflere göre daha ağır basıyor bence. Ama tabii bizim hedef biraz daha yüksek.:ehe(SII):naughty:

cemozbektrt

Üye
Arkadaşlar merhaba geçen hafta aldım ben hd2 yi benden önceki sahibi android yüklemiş fakat satarken silmiş baktığım kadarıyla hspl işlemi yapılmış.Şimdi ben tekrar android yüklemek istiyorum ne yapmam gerekir herhalde bütün işlemi baştan yapmama gerek yoktur nereden başlamalıyım acaba teşekkürler.

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba geçen hafta aldım ben hd2 yi benden önceki sahibi android yüklemiş fakat satarken silmiş baktığım kadarıyla hspl işlemi yapılmış.Şimdi ben tekrar android yüklemek istiyorum ne yapmam gerekir herhalde bütün işlemi baştan yapmama gerek yoktur nereden başlamalıyım acaba teşekkürler.
bütün işlemler olmuşsa daf'ı indirin direk yükleyin .
ama geri yüklemiş diyorsunuz radio rom falan silinir hep

futbol123

futbol123

Üye
eline sağlık necmi..:oke:

cemozbektrt

Üye

bütün işlemler olmuşsa daf'ı indirin direk yükleyin .
ama geri yüklemiş diyorsunuz radio rom falan silinir hep
bana söylenen fabrika ayarlarına döndüğü wm rom yuklendiği hatta şöyle anlatayım telefonu aldıktan snra şarj olmuyodu kvk ya götürdüm garantiden çıkmış androidden dolayı fakat problemi anlamak için güncel rom yüklenmiş.Ben ana ekranda baktım hspl yapılmış bundan snraki aşamayı anlatırsanız yapmaya çalışırım ilginize teşekkür ederim sağolun

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
bana söylenen fabrika ayarlarına döndüğü wm rom yuklendiği hatta şöyle anlatayım telefonu aldıktan snra şarj olmuyodu kvk ya götürdüm garantiden çıkmış androidden dolayı fakat problemi anlamak için güncel rom yüklenmiş.Ben ana ekranda baktım hspl yapılmış bundan snraki aşamayı anlatırsanız yapmaya çalışırım ilginize teşekkür ederim sağolun

Orjinal roma donmus telefon nasil anlasilir :hmmm

cemozbektrt

Üye
Valla benim gördüğüm hspl işleminin yapılmış olduğu onun dışında magldr den itibaren uygulamak gibi geliyo ama bilemiyorum

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
Valla benim gördüğüm hspl işleminin yapılmış olduğu onun dışında magldr den itibaren uygulamak gibi geliyo ama bilemiyorum

Tamam siz bildiginiz gibi devam edin yapamassaniz yardim ederiz.
Hspl 2.08 1.42 vs. Ise anlasilmasi normal :)

cemozbektrt

Üye

Tamam siz bildiginiz gibi devam edin yapamassaniz yardim ederiz.
Hspl 2.08 1.42 vs. Ise anlasilmasi normal :)

Sizin konunun başında yazdığınız yeşil kırmızı ekran da hani 2.08 hspl vs yazıyo ya onun gibi yazı işte 2.08 hspl aynı diğer rakamlar farklı ama zaten benden önceki android yüklediyse mantıken hspl yapmıştır diye düşünüyorum eki böyle kabul edersek rom mu değiştirmem lazım şimdi.

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
Sizin konunun başında yazdığınız yeşil kırmızı ekran da hani 2.08 hspl vs yazıyo ya onun gibi yazı işte 2.08 hspl aynı diğer rakamlar farklı ama zaten benden önceki android yüklediyse mantıken hspl yapmıştır diye düşünüyorum eki böyle kabul edersek rom mu değiştirmem lazım şimdi.
dediğim gibi ilk önce maglrd yüklemeniz gerek sonrasında daf ile işlemi bitirin konuda takip yapın size daha çok yardımcı olur

cemozbektrt

Üye

dediğim gibi ilk önce maglrd yüklemeniz gerek sonrasında daf ile işlemi bitirin konuda takip yapın size daha çok yardımcı olur

Hallettim çok teşekkür ederim harika oldu çözünürlük bayağı iyi.Acaba en stabil rom bumu sense romu bizim telefonla dahamı uyumlu acaba farkı varmı.bir de sim kişilerini telefona nasıl kopyalayacağım acaba teşekkür ederim tekrar

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
Hallettim çok teşekkür ederim harika oldu çözünürlük bayağı iyi.Acaba en stabil rom bumu sense romu bizim telefonla dahamı uyumlu acaba farkı varmı.bir de sim kişilerini telefona nasıl kopyalayacağım acaba teşekkür ederim tekrar

Kullandıgınız HTC Desire HD rom'udur :) sense 2.0
Telefon arama tusuna basın Ara yazan yesil butonun sağ taraftaki butona basin acilan bolgeye basip tum kisilere gelin windows tusuna basin ice disa aktar diye bir secenek cikicak ona basin hallolur.
Biz tesekkur ederiz :)

cemozbektrt

Üye
Harika yaa teşekkürler pil süresi nasıl oluyo 1 günü geçiyomu acaba

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
Surekli kullanimda sizi 1 gün idare eder normal kullanim 1'5 gun arama vs .

cemozbektrt

Üye
Kusur bulmak gibi olmasın ama rom acaba yavaşmı gerçi ilk yüklemeden snra restart yapmadım ama menu geçişlerinde 1-2 sn lik bekleme oluyo

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
Kusur bulmak gibi olmasın ama rom acaba yavaşmı gerçi ilk yüklemeden snra restart yapmadım ama menu geçişlerinde 1-2 sn lik bekleme oluyo

romun alismasi 1'2 gun surebilir restart atmak daha sağlikli.
Zaten kapama tusuna basili tutun yeniden baslat secenegi karsiniza cikacaktir :)

cemozbektrt

Üye
Birde file explorer göremedim ben yükledim ama böylemi oluyo romda yok galiba öylemi

----------Eklendi @ 15:02:41 ---------- Yazıldı @ 15:01:33 ----------

Sabırlı cevaplarınıza teşekkürler yeni kullandığım için biraz sık soruyorum kusura bakmayın exper easypad tabletim var ondada android var ama bun deneyimi farklı sabrınıza teşekkürler

Üst Alt