Htc Desire X Ses Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

kasirga78

Üye
    Konu Sahibi
Htc Desire X Ses Sorunu
merhaba arkadaslar.
iki gün önce htc desire x telefonumu android 4.0.4 ten jealy bean e yükselttm herşey cok güzel ancak müzik çalar sesi çok düştü zil sesleri vs hepsi cok güzel ancak müzik çalarda mp3 dinlerken ses cok düşük bu bir sorun mu ve çözümü varsa yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: kLaks

burhankoxp22

Üye
internette ara bu hata herkesde olmuş ise sonra ki güncellemede duzeltilir tek sende olmuşsa cihazda bir sorun olabilir

kasirga78

Üye
    Konu Sahibi
bir kaç kişide daha olmuş galiba nette buna dair şikayetler okudum yanlız çözüm hakkında birşey göremedim.

jatvalca

jatvalca

Üye
Beats audio sorunu ilk çıkan güncelleme ile ortaya çıkmıştı daha sonra yayınlanan ek bir güncelleme ile bu sorun çözülmüştü eğerki sesin azlığından şikayet ediyorsan maalesef o telefonun sesi o kadar daha fazla çıkmıyor ancak poweramp diye bir müzik çalar programı var yüklersen biraz daha iyileştiriyor

kasirga78

Üye
    Konu Sahibi
ya beats audio özelliği sadece kulaklık için geçerli değil mi kulaklıktan dinlerken hiçbir sorun yok. asıl sorun şu normal hoparlörden dinlerken ses cok kısık çıkmaya başladı asıl sorun bu yani .bunun çözümü yokmudur ?

jatvalca

jatvalca

Üye
Ses sorununa çare maalesef yok hoparlörden gelen ses gerçekten çok az tatmin etmiyor bir yerde okumuştum kulaklık için üretilen bir telefon olduğunu ama bana biraz saçma geldi

kLaks

Üye
PlayerPro Sesi Yeterince Yükseltiyor Ama Kardeşim Program Kullanmamanı Tercih Ederim Hoparlörüne Zarar Gelebilir .

Üst Alt