Htc Desire S Ics 4.0.4 Hboot 2.02.002 Root Nasıl Yapılır Yardım

• 21 Eylül 2013
  • 1411 Okunma
  • 12 Cevap

1. başlıkta belirttiğim gibi telefonu root lamak istiyorum bilen biri varsa yardımcı olsun

Yazan: fgbvhjk
  2. internette araştırma yaptın mı arkadaş denedim yapamadım diyorsan site üzerinden bana mesaj at ben yardımcı olayım

3. Arastirdimda ya linkler ölu oluyudu sen bana yardimci olurmusun

4. tabi yardımcı oluruz özelden mesaj attım geri dönüş yap bugun yaparsan hallederiz
    ---
    şimdi
    fgbvhjk arkadaşımızın desire s telefonun boot kildini kaldırıldı ve clockwork recovery yüklendi rom indiriyorum rom kurulumu yapıyoruz

fgbvhjk bunu beğendi.
  5. eyw kardeşim çok saol yardımcı olduğun için allaha emanet ol :D

6. burhan bey banada yardım etseniz bende telefonumu rootlamak istiyorum. 2.02.0002 benimkiside telefonum htc desire s 4.04 yüklü

7. kardeş internette biraz araştırma yapamazsan forumdan mesaj at gün tarih saat belirliyoruz sonra ben teamwiewer ile pc ye giriyorum ve yapıyorum

diefck bunu beğendi.
  8. slm burhan arkadaşım htc dev sitesinden telefonumu unlocket yaptım ama telde hala s-on yazıyor.s-off olması gerekmiyormu.banada yardım edebileceğin bir gün ayarlarsan sevinirim.

9. farketmez sen recovery ve rom yükleme işlemine geç

diefck bunu beğendi.
  10. Hangi romu yüklemeliyim
    ---
    2 gündür uğraşıyorum yapamıyorun burhan arkadaşım sana rica ediyorum. ne olur yardım ett

11. burhan aynı dert bende de var 2.02.0002 benimkiside htc desire s 4.04 yükledim orjinal rom ama telefon cok kasma yapıyor bana yardımcı olurmusun tesekkur ederim

htc dev sitesınden 2.3 gingerbert mıdır nedır onu ındırıp kurabılır mıyız

12. Burhan Bey siz bir konu açsaydınız daha iyi olurdu!! :)

Teşekkürler

13. açıklayıcı bir konu diyorsunuz yani
    ---
    boş vaktim yok olsa açarım ama genel amaçlı bir konu açmak en az 1 saat sürer

Yüklüyor...
25/09/2018 - 21:43