Htc Desire 620G dual sim format sonrası silinen mesajları kurtarma yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

ozekiodelioevli

ozekiodelioevli

Üye
    Konu Sahibi
Htc Desire 620G dual sim format sonrası silinen mesajları kurtarma yardım!
Selam... başlıkta da belirttiğim gibi telefonuma format atılmış içindeki mesajları ve whatsaptaki mesajlarda bana lazım... bunun için gerekli program varsa lütfen yardımcı olun.... sim kart yok... play store kayırlı olan email adresi yok...
dr.fon işime yaramadı.
EaseUS MobiSaver for Android bu programda işime yaramadı...

mesajlarınızı bekliyorum.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Yapacağın tek şey, telefonunu bir hafıza kartı gibi gören bir veri kurtarma uygulamasını bulup bilgisayara yüklemek. usb kablosu ile bilgisayara bağlayıp, veri kurtarma uygulamalarını deneyerek sonuca varmaya çalışmak.

önerebileceğim uygulamalar:
-Easeus Data Recovery Wizard Professional
- 7-Data Recovery Suite
- iCare Data Recovery Professional
- 4Videosoft Android Data Recovery
- Tipard Android Data Recovery
- Runtime NAS Data Recovery
- Shining Android Data Recovery
- FonePaw Android Data Recovery
- Coolmuster Data Recovery

aklıma gelen şimdilik bu uygulamalar var, bunların haricinde senin bulduğun farklı bişey varsa onu da deneyebilirsin.

Bunları kullanırken tam sürümünü kullanmaya özen göster, yoksa tarama sonucu belge bulunsa bile, tümünü kaydedemeyebilirsiniz.
- İkinci husus veri kurtarma uygulamalarından iki tanesi aynı aynı anda çalışmasın. tek tek deneyerek ilerle.

Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: ozekiodelioevli
ozekiodelioevli

ozekiodelioevli

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim. deneyeceğim ama pek umutlu değilim.
sonucu buradan bildiririm.
başkasına yardımı olur belki...

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
çok teşekkür ederim. deneyeceğim ama pek umutlu değilim.
sonucu buradan bildiririm.
başkasına yardımı olur belki...

Dosya kurtarma işlemi sonuçlanıncaya kadar, telefona kopyalama, veri gönderme veya ne bileyim. play store'den bişey indirme, yeni fotoğraf dahi çekme. olur da eski verilerin üzerine yazılma ihtimali her zaman vardır. işlemi sonuçlandır sonra normale dönersin.

Kolay gelsin.

Symbianist

Symbianist

Üye
Dr done benzeyen söyle bir sey daha var ama denemedim ben

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Google play store de DiskDigger adında bir uygulama var. Onu da dene. onunla bazı resimleri kurtarabilrsin.

ozekiodelioevli

ozekiodelioevli

Üye
    Konu Sahibi
Listede verdiğiniz programlardan 5 tanesini denedim. Hepsi de aynı sonucu verdi. Sonuç sıfır mesaj. Telefon lazım olduğu için diğer programları denemedim. Konuya ilgi gösteren arkadaşlara teşekkür ederim.

Üst Alt