Yardım HTC Desire HD Bootloader Modunda Açılma Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
HTC Desire HD Bootloader Modunda Açılma Sorunu
Merhaba arkadaşlar bir HTC Desire HD var bende bu cihaz sürekli bootloader modunda açılıyor bootloader menüsünden power down bile yapsam bi müddet kapalı kalıp tekrar aynı mod da açılıyor recovery moduna girmeye çalışıyorum yine aynı factory reset diyorum yine aynı USB ile PC ye bağlayınca USB Aygıtı Tanınmadı hatası alıyorum bir çözüm yolu bilen var mı ?

mrzstyl

mrzstyl

Üye
bende desire 500 var aynı şekilde telefon açılmıyo htc yazısı geliyo kapanıyo ve tekrar aynı - bootloader ekranına girdiğimde daha öteye gidemiyorum - usb de bağlanmıyo - şarja takınca uyarı ışığı gibi yanıp sönüyo bu sorunlar sendede varsa telefon çöp 5-6 tane telefoncuya götürdüm yapamadılar:hmmm

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
öncelikle pcnize telefonun fastboot driverlerini kurmalısınız(bulması sorun yapabilir :D ) sonra bir cwm recovery yükleyip ordan yeni bir rom yüklemelisiniz böylece sorununuz çözülecek sorunun nedeni ise sistemin tüm dosyaları silinmiş o yüzden direk boot menüsünü açıyor

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle pcnize telefonun fastboot driverlerini kurmalısınız(bulması sorun yapabilir :D ) sonra bir cwm recovery yükleyip ordan yeni bir rom yüklemelisiniz böylece sorununuz çözülecek sorunun nedeni ise sistemin tüm dosyaları silinmiş o yüzden direk boot menüsünü açıyor

İlginiz için teşekkürler ancak PC te bağlayınca USB aygıtı tanınmadı diyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
İlginiz için teşekkürler ancak PC te bağlayınca USB aygıtı tanınmadı diyor
sn dediğimi anlayamadım pcye kuracaksın fastboot driverlerini o zaman pc tanıyacak ve pcden recovery yüklemene izin verecek ;) sonra da hafıza kartına attığın romu recovery ile kurunca tüm problemlerın bitecek

• Beğen
Tepkiler: fermous
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
sn dediğimi anlayamadım pcye kuracaksın fastboot driverlerini o zaman pc tanıyacak ve pcden recovery yüklemene izin verecek ;) sonra da hafıza kartına attığın romu recovery ile kurunca tüm problemlerın bitecek

hocam paylaşılan araç ile Driver ları başarı ile yükledim ancak yinede USB Aygıtı Tanınmadı hatası aldım :(
hocam manuel olarak yüklemeye çalışınca oluyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hocam paylaşılan araç ile Driver ları başarı ile yükledim ancak yinede USB Aygıtı Tanınmadı hatası aldım :(
hocam manuel olarak yüklemeye çalışınca oluyor
ordaki programı bn de denemiştim böyle olmuştu o programda sorun var
birde eski bir xp pc var mı snde çünkü htc nin fastboot driveri birtek xp de doğru düzgün çalışıyor
eski bir xp pc bulabilirsen pdanet isimli programın dosyalarında var fastboot driveri ordaki dosyalardan manuel kurarsınız ancak
w8 de bnde de olmuyordu

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
ordaki programı bn de denemiştim böyle olmuştu o programda sorun var
birde eski bir xp pc var mı snde çünkü htc nin fastboot driveri birtek xp de doğru düzgün çalışıyor
eski bir xp pc bulabilirsen pdanet isimli programın dosyalarında var fastboot driveri ordaki dosyalardan manuel kurarsınız ancak
w8 de bnde de olmuyordu

Hocam XP PC ayarlarım ancak bende W7 Profesyonel x86 var driver linki atabilir misiniz acaba ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Hocam XP PC ayarlarım ancak bende W7 Profesyonel x86 var driver linki atabilir misiniz acaba ?
pda net isimli programın içindeydi driverler programı kurunca ama hangi klasör hatırlamıyorm
şunu veya şunu dene sn
ztn fastboot driveri işini halledersen gerisi çok kolay bu arada telefondan da bootloaderde fastboot şıkkını seçipte dene
pdanet i kur sn birde öyle dene olmazsa istersen bn bir bakarım team viewer ile

Son düzenleme:
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
sa
pda net isimli programın içindeydi driverler programı kurunca ama hangi klasör hatırlamıyorm
şunu veya şunu dene sn
ztn fastboot driveri işini halledersen gerisi çok kolay bu arada telefondan da bootloaderde fastboot şıkkını seçipte dene
pdanet i kur sn birde öyle dene olmazsa istersen bn bir bakarım team viewer ile

sağolun hocam hemen deniyrum
@SoulsEagle hocam bu linkteki driver lar x64 için :

bu linkteki de W8.1 için :

benim PC W7 x86 Ultimate

Son düzenleme:
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
sa

sağolun hocam hemen deniyrum
@SoulsEagle hocam bu linkteki driver lar x64 için :