HTC Desire 820 Nasıl Stock Rom Yüklerim

Sponsorlu Bağlantılar

Musti190738

Musti190738

Üye
    Konu Sahibi
HTC Desire 820 Nasıl Stock Rom Yüklerim
cihazımın sürüm 6.0.1 arkadaşlar ben nasıl stock rom atarak 4.4.4 e düşürebilirim bilen arkadaşlar lütfen yardım etsin

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
ruu yükleyerek kardeşim uygun dosyayı bul indir

Musti190738

Musti190738

Üye
    Konu Sahibi
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
1. (HTC desire 820U with A51_DTUL) Bootloader modunda kontrol et farklı cihaz olabilir
2. Ruu linki bu indir [Link ] |

3. PC Driverları indir kur [LINK ]
4. bootloaderde kontrol et en üstte locked , relocked veya unlocked yazması lazım hangisi yazıyor ?
5. 30% un üstünde olsun sarjın
6. normal pc de program kurar gibi yönergelere uy ve kur
Pardon yanlış konuya yazmışım burdaki işlemleri uygula anlamadığın yer olursa yardımcı olurum pm yoluyla veya burdan

Son düzenleme:
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
1. (HTC desire 820U with A51_DTUL) Bootloader modunda kontrol et farklı cihaz olabilir

4. bootloaderde kontrol et en üstte locked , relocked veya unlocked yazması lazım hangisi yazıyor ?
Pardon yanlış konuya yazmışım burdaki işlemleri uygula anlamadığın yer olursa yardımcı olurum pm yoluyla veya burdan

Musti190738

Musti190738

Üye
    Konu Sahibi

hocam bu a51dtul benim cihaz a51ul

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
root + twrp kurulumunu yapcaksın yaptıktan sonra recovery üzerinden bu zip i kuracaksın kardeşim

Musti190738

Musti190738

Üye
    Konu Sahibi
root + twrp kurulumunu yapcaksın yaptıktan sonra recovery üzerinden bu zip i kuracaksın kardeşim

peki bootloader kiliti falan açacakmıyız yoksa direk root ve recovery yükleyip mi kuracam

Son düzenleme:
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
zaten rootlarken bootloader kilidini açmış oluyorsun sen sadece root ve twrp veya cwm kur

• Beğen
Tepkiler: emaske
Musti190738

Musti190738

Üye
    Konu Sahibi
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Kaldırılır ama onlar sana devamlı lazım olacak şeyler garantiye göndericem diyosan kaldırırsın dursun bence

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
root ve twrp yi
Garantiye yollucam dersen o basit kolay komple stock roma döneriz
rom yüklemeden önce Twrp de Backup seçeneği var eski 6.0.1 romunu o haliyle yedek alarak geri dönüşün daha hızlı olur

Musti190738

Musti190738

Üye
    Konu Sahibi
root ve twrp yi
Garantiye yollucam dersen o basit kolay komple stock roma döneriz
rom yüklemeden önce Twrp de Backup seçeneği var eski 6.0.1 romunu o haliyle yedek alarak geri dönüşün daha hızlı olur
hm tamam hocam sağolasın ben şimdi yüklemeye başlıyorum o zaman root ve cwm atıyım birde beğenmezsem nasıl geri dönerim yazarsanız sevinirim

king662002

king662002

Üye
Kardeş bu işlerde yenisın sanırım odinle kur.

king662002

king662002

Üye
Haklısın olmuyor. Pardon .