Htc Desire 500

• 30 Eylül 2013
  • 1312 Okunma
  • 5 Cevap

1. Arkadaşlar, bu cihaz şu an piyasada, fiyat ortalaması 850 civarı, ben avea hattıma ek ücret ile ödeyerek almayı düşünüyorum, general mobile discovery almayı düşündüm, ama resmen iphone-samsung gibi fanları oluşmuş, gmd iyi bir cihaz olarak görünsede maxicep ve donanımhaberde binlerce sıkıntı dile getirilmiş, kısacası rot room işinden anlamayam gmdnin altından kalkamaz, ve cihazın dış aksamı zayıf gibi duruyor, yani benim gibi icabında zor şartlarda (doğa yürüyüşleri, kamp,balık avı) cihazı kılıf kullanmadan taşıyanlar zorluk çekebilir, şu an kullandığım cihaz 5800 ve 3 senedir hiç kılıf kullanmadım, gelelim htc desire 500e, cihaz yaklaşık bir aydır piyasada, bu forum ve bir çok foruma baktım, kullanıcı yorumu mevcut değil, bu cihaz tutulmadımı, kullanan yokmu, yada alıp şikayet eden yokmu onu anlayamadım, telefonda oyun oynamam, foto internet gibi kullanım yaparım, özellikler ideal, ekran fazla büyük ufak olabilirdi, ama kasa sağlam görünüyor, kararsız kaldım, almalımıyım, htc 1 sene sonra güncellemeyi keser ama sense4 bile bana yeterdi, 5800 gibi çok kullanılan bir cihazdan böyle hiç yorum yapılmamış bir cihaza geçmek zor olacak, bana gmd yada samsung al demeyin, bu cihazdan alan yada anlayan arkadaşların yorumunu bekliyorum, teşekkürler

Yazan: zakharion
    Son düzenleme: 30 Eylül 2013
  2. kardeş telefon 15 gündür kullanıyorum hız olarak çok güzel kamerasida güzel sense 5 yüklü oda çok güzel tavsiye ederim

zakharion bunu beğendi.
  3. teşekkürler, peki root yaptınmı, roota gerek varmı, yani hafıza kartına direk yükleme yapılıyormu, ve root yaptıysan hangi rootu kullandın,

4. roota gerek duymadım clas10 hafıza kartı al yeterli

zakharion bunu beğendi.
  5. 1 aydır kullanıyorum mükemmel bir telefon tavsiye ederim.kamera müthiş.

zakharion bunu beğendi.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 02:07