Htc Chacha Sanal Rom Nasıl Yapılır? ACİL YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

ekremsss15

ekremsss15

Üye
    Konu Sahibi
Htc Chacha Sanal Rom Nasıl Yapılır? ACİL YARDIM
Merhaba arkadaşlar telefonumu turkcell'den aldım ama çok pişman oldum dahili bellegi 512 Mb zaten sistem bunun çogunlugunu kaplıyor banada 120 mb bişey kalıyor buda bana yetmiyor Rom filan var dediler nasıl yapılıyor bilmiyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden :tşk:

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
ROM'u yüklemek için yapmanız gerekenler zaten ROM'u indireceğiniz yerde yazar. Kısacası yapmanız gereken hangi ROM'u yükleyeceğinizi belirlemek.
Sorununuz dahili belleğin az olması mı?

copalox

Üye
konuyu ben açmadım ama açan arkadaş tamda benim derdime parmak basmış. Evet dahili hafıza çok düşük ve hiçbir güncellemeyi yapmıyor telefon. Benim kendi adıma sorun dahili belleğimin az olması..

copalox

Üye
bu programı denerim. ama atılabilenler zaten hafiza kartına atılıyor. Bu program istenilen her programı atabiliyor mu yani?

• Beğen
Tepkiler: ekremsss15
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
bu programı denerim. ama atılabilenler zaten hafiza kartına atılıyor. Bu program istenilen her programı atabiliyor mu yani?
Dediğim gibi ilk kez gördüğüm bir yöntem. O da olmazsa şu yöntemi deneyin:
www.maxicep.com/android-modifikasyon-genel-destek/uygulamalari-direk-sd-karta-kurma-ve-uygulamalari-sd-karta-tasima-root-646456.html

ekremsss15

ekremsss15

Üye
    Konu Sahibi
ROM'u yüklemek için yapmanız gerekenler zaten ROM'u indireceğiniz yerde yazar. Kısacası yapmanız gereken hangi ROM'u yükleyeceğinizi belirlemek.
Sorununuz dahili belleğin az olması mı?
Evet dahili bellek az .

copalox

Üye
benim telefonum rootlu değil o yüzden son yöntemi uygulayamam. öncekini de denedim ama facebook, whatsapp tarzı programları atamıyor harci karta..

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
benim telefonum rootlu değil o yüzden son yöntemi uygulayamam. öncekini de denedim ama facebook, whatsapp tarzı programları atamıyor harci karta..
Root'lamazsanız bu işlemleri yapmak neredeyse imkansız ne yazık ki...

ekremsss15

ekremsss15

Üye
    Konu Sahibi

Root'lamazsanız bu işlemleri yapmak neredeyse imkansız ne yazık ki...
Ben root'lamak istiyorum nasıl yapacagımı ve bununla ilgili pek bişey bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Ben root'lamak istiyorum nasıl yapacagımı ve bununla ilgili pek bişey bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Z4root isimli uygulama cihazı Root'lamaya yarar. Ancak her cihazda işe yaramayabiliyor. Deneyin, olmazsa başka bir yöntem bulalım. İndirmek için:
http://www.maxicep.com/android-diger-cesitli-uygulamalar/z4root-uygulamasi-508257.html