HTC chacha 2sorun kullananlar yorum we yardm lütfen (şarj ve ısınma)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leaderlifelibby

Üye
    Konu Sahibi
HTC chacha 2sorun kullananlar yorum we yardm lütfen (şarj ve ısınma)
Telefonu daha yeni 12 saatlk şarjdan cıkardm we 3saatte msj atmak dısında bse yapmadan sarj yarıya indi
ve telefonu wifi we facebookla kurcalaynca telefon aşırı ısınıyor ekran we arka kapakta ekrana gelen kısım ateş gibi oluyor bununla karsılasan baska kullanıcılar warmı chachaların hepsi bole ısınıyormu yoksa telefondamı bi sorun war smdiden tesekkurler

leaderlifelibby

Üye
    Konu Sahibi
yokmu abi bu telefondan kullanan ya :S

m-mineyli

Üye
Evet ya ben de dedigin sorunlar var asiri isiniyorr :( ben de dusundum garantiye falan vermiyo ancak genelinde bole bi sorun var sanirimm

selcukadalet

Üye
Evet ya ben de dedigin sorunlar var asiri isiniyorr :( ben de dusundum garantiye falan vermiyo ancak genelinde bole bi sorun var sanirimm

Benim de telefonum kullanmadığım zamanlar kapalı olduğu halde sabah kalktığımda aşırı derecede ısınmışhalde ve şarjı bitme aşamasında olduğunu görüyorum, ne yapmam gerekli acaba:(

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Cihaz çok ince olduğu için çok ısınıyor bende de one s var htc nin en ince telefonu aşırı ısınıyor cok büyük bi sorun değil yani ..

abandonware

abandonware

Üye
ısınması normal (sizinki biraz fazla ısınıyor gibi sanki ama bur her ince telefonda [ki sizinki hem ince hem küçük] başa gelen birşey..) şarj meselesine gelince akıllı telefonların ortak sorunu.. yani bi' anormallik yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...