Htc chacha aşırı ısınma sorunu ! yardm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leaderlifelibby

Üye
    Konu Sahibi
Htc chacha aşırı ısınma sorunu ! yardm
kullananlar once bi yorum yapabilirlerse sevinirim telefonun wifi sini acıp facete markette falan takılınca bataryanın ust kısmındaki bolum cok ısınıyor batarya sıcaklıgı 36.9 gozukuo ama batarya buz gibi o bolgedeki ısınma kim bilir kac derecedir bu sorun tum chacha kullanıcılarında warmı yoksa sadece bendemi war yardm icin tesekkurler

i.aksoyy

i.aksoyy

Üye
Maalesef öyle. Bende Gold'dan aldım on gün sonra aynı sorun için gold müşterı temsilcisine iade ettim servisten gelecek cevabı beklıyorum.

abandonware

abandonware

Üye
telefon ince olunca nefes alamıyor :s benim evoya bak nefesten bol şeyi yok; oldukça az ısınıyor :)

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Gayet normal böyle ısınması arkadaşımda vardı aynı tip olay.

xry123456

Üye
dostum bente teli daha yeni kullanmaya başladım aynı sorun bende de var oyun oynarken de oluyu int. dolaşırkende. bende servise yollucaktım ama genel bi sorun herhalde :) ama telin baska bi problemi yok harika bi telefon ya da pc mi desek :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Yapacak bir şey yok elindeki telefon ince zaten.Yapacağın tek şey silikon kılıf kullanma..

lemito

Üye
silikon olur mu ya ? .Delikli kapak şeklindeki koruyucu kılıflardan kullanın. Silikon kılıflar telefonun ısınmasıyla beraber terlemesine sebeb olacaktır. Bu yüzden anti sweat özelliği taşıyan kılıflardan kullanın . Telefonlar yeni olduğu için çok ısınıyor aslında Pek alışmadıgınız için Bu duruma alıştıkça pek umursamayacaksınız sanki benimle yaşayacak telefon

• Beğen
Tepkiler: DreaMagiC
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
silikon olur mu ya ? .Delikli kapak şeklindeki koruyucu kılıflardan kullanın. Silikon kılıflar telefonun ısınmasıyla beraber terlemesine sebeb olacaktır. Bu yüzden anti sweat özelliği taşıyan kılıflardan kullanın . Telefonlar yeni olduğu için çok ısınıyor aslında Pek alışmadıgınız için Bu duruma alıştıkça pek umursamayacaksınız sanki benimle yaşayacak telefon
Güzel yorum hakılısnız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...