HTC 8S Güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
    Konu Sahibi
HTC 8S Güncelleme
beyler şimdi htc 8s telefonumu güncellemeye başladım ilk güncelleme bitti telefon sürümü önceden 8.0 yazıyordu hala 8.0 yazıyor ve herhangibi değişiklik farkedemedim şimdi tekrar kontrol ettim yine güncelleme yapıyor acaba bu iş böyle çok uzun sürermi birde en son hangi versiyona kadar yükseltebilirim ?

westmoreland

westmoreland

Üye
O işlem sanırım 3 defa sürecek. Preview of Developers 'ten güncelliyorsan, en son 8.1'e yükseltebilirsin. Sanıyorum ki HTC firması GDR1'i Windows Phone işletim sistemli telefonlarına henüz vermedi. M8 for Windows Phone çıktığı zaman verecekler diye düşünüyorum.

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
    Konu Sahibi
preview of developers dediğin şeyi bilmiyorum ama sanırım resmi olmayan güncellemeler için birşey ben telefondan güncelliyorum resmi güncelleme cevap için teşekkürler

westmoreland

westmoreland

Üye
Preview of Developers resmi bir güncelleme sayılıyor, yalnız geliştiricileri ilgilendiriyor, her neyse böyle bir işlem yapmadıysanız, ya HTC Windows Phone'lu cihazlarına yeni güncellemeyi kullanıcı versiyonunda vermiştir, ya da yeni aldıysanız eski güncellemelerden olabilir.

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
    Konu Sahibi
Preview of Developers resmi bir güncelleme sayılıyor, yalnız geliştiricileri ilgilendiriyor, her neyse böyle bir işlem yapmadıysanız, ya HTC Windows Phone'lu cihazlarına yeni güncellemeyi kullanıcı versiyonunda vermiştir, ya da yeni aldıysanız eski güncellemelerden olabilir.
yanlız şöyle bi durum meydana geldi 3 kere güncelleme yaptım hepsinde güncellemeler tamamlandı yazısını gördüm herhangibir hata vermedi ama hafızada hiçbir eksilme olmadı 1.23gb boş yer vardı hala aynı acaba güncellemeleri yapmadımı ?