Htc 10'da yankılanma sorunu. Sorun çözüldü

Sponsorlu Bağlantılar

ettu

ettu

Üye
    Konu Sahibi
Htc 10'da yankılanma sorunu. Sorun çözüldü
Htc 10 kullanan var mı?
Bir yıldır Htc 10 (unlock, s-off, yurtdışından alınma) kullanıyorum. Telefondan bir sorun hariç çok memnunum. Karşı tarafla konuşurken, karşı taraf kendi sesini ekolu duyunca görüşme çok berbat oluyor. Mecburen sesi kısınca yankılanma bitiyor ama o zaman da benim sesim karşı tarafta az duyuluyor. Sırasıyla stock 8.0, custom PixelExperience, LeeDrOiD 10 V5.2.3 romları kullandım. Sorun aynen devam ediyor. Telefonu sırf bu sorun yüzünden değiştirmeyi düşünüyorum. Yapabileceğim başka bir yöntem var mı? Servise gönder demeyin. Gönderirsem, ana kart değişirse S-Off gider.

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Ses kaydediciyi dener misin ondada yankı yaparsa mikrofon arızasıdır yüksek ihtimal birde fırça ile microfon yerlerini temizle belki toz vardır oda hışırtı yapar zamanında iphone 4 te bu toz meselesinde şarj problemi yaşamıştım

ettu

ettu

Üye
    Konu Sahibi
Selam osmnbabaoglu
Ses kaydedici ile, ahize açıkken, kulaklık takılı iken testler yaptım, eko hiç yapmadı. Telefonun alt tarafındaki mikrofon, hoparlör girişini (beşli ızgara şeklinde) ve type-c Usb soket girişini, süpürge makinası, diş fırçası ve tamir fırçası kullanarak biriken tozları temizledim. Yaptığım testlerde eko tamamen gitti, net görüşebildim. Önerin için çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: osmnbabaoglu ve MAERKEK
osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Selam osmnbabaoglu
Ses kaydedici ile, ahize açıkken, kulaklık takılı iken testler yaptım, eko hiç yapmadı. Telefonun alt tarafındaki mikrofon, hoparlör girişini (beşli ızgara şeklinde) ve type-c Usb soket girişini, süpürge makinası, diş fırçası ve tamir fırçası kullanarak biriken tozları temizledim. Yaptığım testlerde eko tamamen gitti, net görüşebildim. Önerin için çok teşekkür ederim.
Ne demek kardeşim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :bigstar: Arada bu temizliği yaparsan cihazın daha temiz ve sorunsuz çalışmaya devam eder :)

Üst Alt