Öneri HTC 10 ısınma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

olim120

olim120

Üye
    Konu Sahibi
HTC 10 ısınma sorunu
Merhaba:
Ben 2 gün önce HTC 10 aldım ve gelir gelmez telefonu güncelledim.Telefonu normal kullanırken bile telefon aşırı ısınıyor,ısınması normal mi?Çözümü nedir lütfen yardım edin.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
s820 ile çok ısınmaması lazım herhangi bir derece ölçen programla derecesine bak belki sana çok ısınıyor gibi geliyordur

olim120

olim120

Üye
    Konu Sahibi
Baktım cpuZ 41 derece ortalama.Ma 3 dk da geliyor o sıcaklığa.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Baktım cpuZ 41 derece ortalama.Ma 3 dk da geliyor o sıcaklığa.
servise ver çok ısnıyor diye o işlemci ile ısınmaması lazım 3dk içinde 41 derece olması fazla ama çabuk hissedersin ısınmayı o telde (yine de fazla 3dk de 41 derece) servis bakar yazılımda filan sorun olabilir

olim120

olim120

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
O sıcaklıklar artık düşük kalıyor

Note 3 de 65 dereceler gördüm

G2yi ve G3 u sormayın bile

Bkz Note 3 (N900Q)

byAndroid

byAndroid

Üye

Bkz Note 3 (N900Q)
Arkadaş batarya sıcaklığın dan bahsediyor senin attığın işlemci sıcaklığı
3 dk da 41 e çıkıyorsa demekki adamlar ısınma sorununu halledememis demektir. Bende de snapdragon 801 li cihaz var 10-15 dk sonra 40 dereceye ulaşıyor sıcaklık baya hissediliyor tabi süre parlaklık la ters orantılı ne kadar çok parlaklık o kadar çabuk ısınma

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Çok ısınması biraz şüpeli bende HTC10 kullanıyorum, birçok uygulama yüklü ve açık olmasına rağmen buz gibi telefon?
Sıfırlama yap ve şuanda tayvan için verilen ve zamanla TRye de gelmesi beklenen güncellemeyi bekle (192.709.1 numaralı güncelleme ısınma sorunları ve batarya performansında iyileştirmeler gözükmekte)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye

Bkz Note 3 (N900Q)
note 3 veya g3 ile karşılaştırma onların işlemcileri eski nesil ve onların kasa metal değil bu tel ısınırsa hissediliyor htc 10 metal çünkü onu ayarlamalılar ayrıca tel boştaykan 30-35 derece olmalı 3dk de 40 a gelmemeli

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
note 3 veya g3 ile karşılaştırma onların işlemcileri eski nesil ve onların kasa metal değil bu tel ısınırsa hissediliyor htc 10 metal çünkü onu ayarlamalılar ayrıca tel boştaykan 30-35 derece olmalı 3dk de 40 a gelmemeli
Fark etmez yinede benim telefonum daha fazla ısınıyor
isterse tahtadan olsun içinde 70 derece çalışan bir işlemci varsa hissettirir

el değmiyor telefona
üzerine yumarta kırıp pişirmeyi denerim bi ara

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Fark etmez yinede benim telefonum daha fazla ısınıyor
isterse tahtadan olsun içinde 70 derece çalışan bir işlemci varsa hissettirir

el değmiyor telefona
üzerine yumarta kırıp pişirmeyi denerim bi ara
o zaman seninkinde de sorun var :D
ayrıca o işlemciyi nasıl 70 dereceye çıkarmayı beceriyorsun pc işlemcileri oraya zor çıkıyor

olim120

olim120

Üye
    Konu Sahibi
Telefona formattım sorun düzelemdi.cpuZ programını açtım işlemciyi biraz takip ettim her 5-10 sn arasında 1800 mhz civarına gelip 302 mhzye dönüyor.Isınma bundan dolayı olabilir mi?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
o zaman seninkinde de sorun var :D
ayrıca o işlemciyi nasıl 70 dereceye çıkarmayı beceriyorsun pc işlemcileri oraya zor çıkıyor
note 3 lerde genel bir sorun tek ben de olsaydı çoktan değiştirmiştim

olim120

olim120

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu servise gönderdim.Teşekkürler.

Üst Alt