Hp3650 Yazıcı Kartuş Sorunu Bilen Baksın !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
Hp3650 Yazıcı Kartuş Sorunu Bilen Baksın !!!
Hp3650 Yazıcı Var Ama Kartuşları Çıkartamıyorum Bilen Bi Foto İle Veya Detaylı Olarak Anlatabilir Mi???

dzynn

dzynn

Üye
kapağı kaldır kartuşlar ortaya gelicektir zaten kartuşların öne bakan -üst-uçlarından kendine doğru çek çıkıcaktır.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
1. Yazıcıyı açmak için güç düğmesine basın.
2. Yazıcı kapağını açın. Kartuş yuvası kendiliğinden yazıcının ortasındaki yerine gidecektir.
3. Yazıcı kartuşunun üzerine bastırıp kartuş yuvasından çıkarın.

Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
Yok Nedvad Senin Dediğin gibi Olmuyo Kartuşlar Sıkışmış :S Çıkmıyo Bende Öyle Biliyodum Çoktandır Kullanmıyodum Uçtu mu Noldu Kartuş Çıkmıyo Şimdi Neyse Artık Teknik servise Götürüp Kartuş Takma Yerini Yeniletecez :D

FK5896

FK5896

Üye
Yok Nedvad Senin Dediğin gibi Olmuyo Kartuşlar Sıkışmış :S Çıkmıyo Bende Öyle Biliyodum Çoktandır Kullanmıyodum Uçtu mu Noldu Kartuş Çıkmıyo Şimdi Neyse Artık Teknik servise Götürüp Kartuş Takma Yerini Yeniletecez :D
eğer kartuşun üstüne bastırdığında tırılacak gibi bir his veriyosa gayet normal.. kartuşun üstüne baş parmanığını koy :) altınada işaret parmağını baş parmağınla aşağıya doğru bayağı bi bastır mutlaka çıkar ! ama içinde kırılır mı diye bir soru olmamalı mutlaka dene..

Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
Yok ya Şimdi Kırmaya Gerek Yok Bide Elimde Kalır Malır Parasıyla Değil mi Veririm Servise Halleder... :D XD

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Eğer kartuşların sıkıştığından eminsen fazla kurcalama.Servisine göster.Elinde kalmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt