Öneri Hotmail hatası

Sponsorlu Bağlantılar

cesur5534

Üye
    Konu Sahibi
Hotmail hatası
701 telefonum da bir hafta dır mail alamıyorum. Eski mailleri görebiliyorum posta kutusunu açınca giriş yapılamıyor uyarısı geliyor şifre doruyor şifre giriyorum tekrar soruyor yapılamadı diyor. Mail hesabim hotmail. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
Başka bi uygulamadan girmeyi deme orjinal e posta uygulaması güncel olmayabilir yada destek kesildi ondan yapabilir başka uygulamayla çözülebilir diye düşünüyorum

cesur5534

Üye
    Konu Sahibi
başka e posta uygulaması varmı bilmiyorum. Bide e postayı kaldırdım tekrar kurdum şimdi eski postalar da görünmüyür. Bir hafta öncesine kadar sorun yoktu. Giriş yapılamadı deyip şifre istiyor habire.

cesur5534

Üye
    Konu Sahibi
yardımlar için teşekkürler. sorun benim Hotmail hesabımdaymış. güvenlik sorunu varmış onu aşınca şifre değiştirip ekrar aktif oldu ve telefonda sornsuz çalıştı.ayrıca bu alternaif Quick Mail i de yükledim oda güzelmiş teşekkürler.

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
yardımlar için teşekkürler. sorun benim Hotmail hesabımdaymış. güvenlik sorunu varmış onu aşınca şifre değiştirip ekrar aktif oldu ve telefonda sornsuz çalıştı.ayrıca bu alternaif Quick Mail i de yükledim oda güzelmiş teşekkürler.
:rica:

Üst Alt