Hostinger Bedava Premium Üyelik ve .COM Domain

Sponsorlu Bağlantılar

mertsagir

mertsagir

Üye
    Konu Sahibi
Hostinger Bedava Premium Üyelik ve .COM Domain
Merhaba sayın Maxicep okurları,açtığım bu konuda Hostinger'dan Bedava Premium Üyelik,Bedava 1 yıllık .COM Domain alma veya 100 Dolar kazanmayı anlatacağım.
Arkadaşlar bu yazıda herhangi bir illegal yol yok,bu saydıklarımı referanslarınızla alacaksınız.

Bedava Premium Üyelik İçin 3 kişiyi Referans Kodunuzla Hostinger'a Üye Yapmalısınız.
1 Yıllık Bedava .COM Domain almak için 15 kişiyi Hostinger'a Üye Yapmalısınız,
5 Kişiyi Referans Kodunuzla Hostinger'a Üye Yaparsanız 5 Dolar Kazanıyorsunuz.
100 Kişiyi Referans Kodunuzla Hostinger'a Üye Yaparsanız 100 Dolar Kazanıyorsunuz.

Hepsi bu kadar arkadaşlar,bu konuyu açma sebebimi açıkça söylüyorum :) benim referans kodumla üye olmanızı rica ediyorum.Sizden birşey eksilmiyor,bana yardım etmiş oluyorsunuz.Benimde .COM alan adı almamı sağlayabilirsiniz.

__--__--NOT--__--__
REFERANS KODUNUZLA KAYIT OLAN İNSANLARIN HESAPLARININ AKTİF OLMASI GEREKİYOR,YANİ BİR SİTE KURMALARI VE HOSTİNGER KAYITŞLI KİŞİNİN GERÇEK BİRİSİ OLDUĞUNA İNANANA KADAR SİTEYLE İLGİLENMESİ,ZATEN HOSTİNGER KISA SÜRE İÇİNDE AKTİF OLDUĞUNU ANLAYACAKTIR.

BENİM REFERANS LİNKİM __--__ =
REFERANSSIZ LİNK --__-- =

tayfn1907

tayfn1907

Üye
.

Son düzenleme:
KRİMİNOLOJİ

KRİMİNOLOJİ

Üye
Kendim farklı ip adresleriden üye olsam olur m? İnternet cafe mesela

mertsagir

mertsagir

Üye
    Konu Sahibi
Kendim farklı ip adresleriden üye olsam olur m? İnternet cafe mesela
@KRİMİNOLOJİ,farklı IP adreslerinden kayıt yapsanda,kayıt yaptığın web sitelerini kurup bırakmayacaksın.
Hostinger açılan yeni web sitesini izliyor.Herhangi bir hareket yoksa,Hostinger o hesabı kapatır.
Ama diyorsan ki,ben farklı IP'lerden oluşturduğum hesapları aktif olarak kullanırım,o zaman sıkıntı olmaz.
Hesaplarını izlemeyi çok uzun sürdürdmezler zaten.İstersen 3 hesap kur,hepsini bir müddet aktif kullan.
3 kişiyle Bedava Premium Üyelik kazanırsın.
Ne demek istediğini anlayamadım :)