Hollywood Tarikatının Lideri Öldü

 • 20 Eylül 2013
 • 251 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Madonna ve Demi Moore gibi ünlü isimlerin müridi olduğu Los Angeles Kabala merkezinin kurucusu Philip Berg hayatını kaybetti.

  ABD’nin Los Angeles kentindeki Kabala Merkezi’nin kurucusu Philip Berg hayatını kaybetti. Berg, 13. yıllara uzanan Yahudi mistisizmini new-age fikirlerle desteklemesi ve Madonna, Demi Moore, Britney Spears ve Gwyneth Paltrow gibi ünlüleri Kabala’ya çekmesiyle tanınıyordu. Paris Hilton, Rosie O’Donnell ve Lindsay Lohan gibi ünlülerin de, Kabala’yı temsil eden kırmızı bileklikler taktığı görülmüştü.

  Demi Moore ve Ashton Kutcher 2005’te Los Angeles’taki Kabala Merkezi’nde evlenmiş, 1998’deki Ray Of Light albümünde Kabala’dan etkilendiğini belirten Madonna da merkeze milyonlarca dolar bağışlamıştı.

  Merkezde yapılan cenaze törenine yüzlerce ünlü boy gösterirken, Ashton Kutcher ile sevgilisi Mila Kunis'in gözyaşı döktükleri görüldü. Törene katılan herkes Berg'in pozitif enerjisi var dediği beyaz renkte kıyafetler giymesi de gözden kaçmadı.


  Kaynak: Hollywood tarikatının lideri öldü - Dünya - Star Gazete http://haber.stargazete.com/dunya/hollywood-tarikatinin-lideri-oldu/haber-790595#ixzz2fOXYuX8k
   


  Yazan: haydaravısyon

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/01/2019 - 07:23