Haber HMD, Nokia 3310 3G'yi Duyurdu

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
HMD, Nokia 3310 3G'yi Duyurdu
HMD Global, ironik tasarımlı cep telefonu Nokia 3310'un 3G destekli versiyonunu duyurdu.

Nokia 3310 (2017), 2017 yılı başında resmi olarak tanıtılduktan sonra çok popüler bir cep telefonu olmayı başardı. Ancak HMD Global'in telefonun 3G şebekelerini desteklemediğini açıklamasının ardından, eski Nokia hayranlarının Nokia 3310 sevinci kısa sürdü. Bu, ABD'de ve 2G'yi devre dışı bırakma sürecinde olan diğer ülkelerdeki Nokia hayranlarının, bu yeni telefonu alamayacağı anlamına geliyordu. Yine de şimdi bu durum değiştirmek üzere.

Finlandiya merkezli teknoloji şirketi yeni renkler, yeni kullanıcı arabirimi ve adından da anlaşılacağı gibi bir 3G şebeke desteği bulunan Nokia 3310 3G'yi resmi olarak tanıttı.

Yapılan bu duyuru ile birlikte, bu nostaljik duruma neden olan telefonun dünyadaki daha fazla taraftara ulaşması sağlanıyor, HMD Global, cihazla ilgili bir basın açıklaması yaptı. Açıklamada, yeni Nokia 3310 3G'nin 6.5 saat konuşma süresi ve 27 gün bekleme süresine sahip olacağı iddia ediliyor.

HMD Global ayrıca kullanıcı arayüzünü yeniden tasarladı ve yenilenen telefona daha fazla renk seçeneği ekledi. Yeni Nokia 3310 3G'nin özelleştirme seçenekleri arasında ise simgeleri yeniden düzenleme ve altı renkten birinden renk temaları seçme bulunuyor.

Nokia 3310 3G, Azure, Sarı, Sıcak Kırmızı veya Kömür renk seçenekleri ve 69 € fiyat etiketi ile Ekim ayı ortalarında itibaren satışa sunulacak.
HMD, Nokia 3310 3G'yi Duyurdu

• Beğen
Tepkiler: ibrother

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Demek ki cihaza beklediklerinden yer KESK bir talep mevcut ki, versiyon hazırlıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Buğra

MaxipmaN

Üye
300 liraya 2g'yi iteleyip sonra 3g çıkarmak :ehe
nokia hiç değişmemişin

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper, Buğra ve ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
300 liraya 2g'yi iteleyip sonra 3g çıkarmak :ehe
nokia hiç değişmemişin
Aşırı derecede futbol bağımlısı biri maç izlerken nasıl çıldırıyorsa ve kendini tanıyamaz hale gelip bağırıp çağırıyorsa bende o haldeyim ve sesimi duyacak olsalar avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum """uğraşma artık, kendine gel""" diye

Konu için teşekkürler lakin söyleyeceklerim bunlarla sınırlı... :off::sinir:off:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve Buğra
yeumyang

yeumyang

Moderator
Annem için düşünüyordum tuşlu bir cihaz Nokia 3310 alayım dedim pahalı 550 600 lira

• Beğen
ibrother

ibrother

Üye
Nokia şaştı iyice şirket bu sefer tam batar. Bu arada Kaçak olanı 300tl.

• Beğen
Tepkiler: blastx, ___kaptan___ ve Buğra
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bunlar sadece 3310 değilde adam akıllı her türlü sosyal medya uygulaması çalıştıran , kamerası , hafızası , ram miktarı , dayanıklığı ve sesi iyi olan 3gli telefon yapsalar fiyatını da düşük tutsalar o zaman mantıklı olanı yapmış olurlar . Ha bu arada Java tabanlı işletim sistemi var 3310 3G de bu da Nokianin ilerde tuşlu telefon konusunda bir geliştirme yapar mı dedirttiriyor .

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bana da aşırı saçma geldi böyle bir cihazı 3G özellikli diye tekrar satışa sunması

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, MaxipmaN ve ___kaptan___
blastx

blastx

Üye
Hmd ayagina sıkıyor haberi yok

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
PALA.

PALA.

Üye
Sırf nostarjik olduğu için o parayı istemeleri yanlış, ederi 150 tl civarı olmalı özelliklerine göre sıfır cihaz.
2 yıl sonra desteği keserler...Eski 3310la dövüş ettirip, sağlamlık testini yapsalar iyi olur ne kadar sağlam acaba :alsana:

ibrother

ibrother

Üye
Kaçak olana güvenemem patlar matlar Allah göstermesin
Aynı fabrikadan çıkıyorlar patlasa öteki de patlar. Ha Nokia nın tarihinde patlama yoktur pek. C4 bağlayıp patlatırsın anca.:gun1:

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Fiyatı çok dayanıklık yok . Eski 3310 ' a aynı fiyatı isteseler eskisini alırım . Kaç nesil gider bakalım .

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Abi öyle deme sen hiç 2.5 G ile yani Edgeyle müzik indirmeyi denedim mi ? 11 mb dosyayı 18 dk da indiriyor . 3G olsa çok hızlı olur indirme. Kızdığım nokta şu tasarımı kendilerine benzer , özellikler vasat , dayanıklık yok . Fiyatı da yüksek istiyorlar adı var diye de abartıyorlar . Elimdeki X2-00 280 liraya aldık . Arayıp bulamadığın f/p ürünü . Bir tane daha temiz denk getirsem alırım bir kenara koyarım .
@Buğra abi yukarıdaki mesajı senin mesajına alıntı olarak yazdım

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Abi öyle deme sen hiç 2.5 G ile yani Edgeyle müzik indirmeyi denedim mi ? 11 mb dosyayı 18 dk da indiriyor . 3G olsa çok hızlı olur indirme. Kızdığım nokta şu tasarımı kendilerine benzer , özellikler vasat , dayanıklık yok .
Teknolojinin köküne kıran girmiş 2017nin gün göreninde 2.5g nedir ? müzik indirmek zulümdür iyi bilirim...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
mcnpl4

mcnpl4

Üye
3310 nasıl tasarım ve özellik olarak o dönem nokia için özelse şimdi de üst seviye özgün tasarımlı bir telefonu 3310 diye torun olarak piyasaya sürmeliydi bence hata oldu bu telefon. Güzel de değil kullanışlı da. Olmadı direkt eski 3310lardan üretilseydi o kamera hiç olmasaydı
Çekiliş yapılsın nokia içimizden birine devredilsin biz devam ettirelim

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve DeV/AsA
PALA.

PALA.

Üye
Çekiliş yapılsın nokia içimizden birine devredilsin biz devam ettirelim
Devredilse ne olacak, yazılım nede yarıiletken teknolojisi olmadıktan sonra neye yarar küresel pazara hükmetmek kolay mı?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Şuan bilmem piyasayı aöa bi ara onun yerine ikinci el android almayı savunanlar vardı. Fiyatı biraz kritik seviyede
Çıkacak olan nokia 9 3310 ismiyle çıksa geri dönüş olarak iyi dikkat çekerdi marka ama artık o iş geçti

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___

Üst Alt