Hızlı Ve Öfkeli Nin Yıldızı Paul Walker Hayatını Kaybetti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: L-LumieRe

baby_face_

baby_face_

Üye
Arkadaşlar internete kaza sonrası hastanede çekilen bir fotoğrafı düşmüş eğer o fotoğraf gerçekse gerçekten hali içler acısıydı. Mekanı cennet olsun.

PriZm

PriZm

Üye
O fotoğraf gerçek değil.temmuz ayında photoshop ile yapılmıştı.

PriZm

PriZm

Üye
Evet.

baby_face_

baby_face_

Üye
O vakit gerçekten çok sevindim, dün gece görmüştüm moralim baya bozulmuştu.

PriZm

PriZm

Üye
Zaten o fotoğrafın gerçek olması mümkün değil.Araba çarptıktan sonra alev almıştı

Üzülerek söylüyorumki durumu o resimdekinden daha vahimdir..İyiki o halinin fotoğrafı sızdırılmamış.

baby_face_

baby_face_

Üye
Zaten o fotoğrafın gerçek olması mümkün değil.Araba çarptıktan sonra alev almıştı

Üzülerek söylüyorumki durumu o resimdekinden daha vahimdir..İyiki o halinin fotoğrafı sızdırılmamış.
Haklısınız bunu düşünemedim.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
abi ilk duyduğumda şok oldum çok üzüldüm bea :(

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
haklısın kardeşim fakat banamı söyledin diğer arkadaşlaramı bilmiyorum ama dikkat ettiysen ben rahmet dilemedim sadece iyi ve kötü insanlara değindim yinede bilgin için saol. toprağı bol olsun
:no: nezdinde konuştum. :)

• Beğen
Tepkiler: Dede

ümran

Üye
yeni yeni tanıdım onu ,hızlı ve öfkelide dinimize uygun olmayan şeylerde olduğu için pek ilgimi çekmiyordu fakat çok iyi bir oyuncuydu. kutup macerası filmi çok güzel :( ya sür ya öl diyordu hep :(

KayraBey

KayraBey

Üye
Valla eğer kafir olarak öldüyse ateşi bol olsun demekten başka bir şey söylenemez. Yaptığı iyiliklerin hiçbir önemi yok.

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
Mert

Mert

Üye
Bu konuda bile müslümanlık, hristiyanlık, kimin cennete kimin cehenneme gideceği konuşuluyor ya pes diyorum.
Severdim Paul Walker'ı. Haber sitelerinde ölüm haberini gördüğümde inanmak istemedim, reklam yapmak için uydurduklarını düşündüm. Ama ne yazık ki gerçekmiş. En iyi yer neresiyse orada olman dileğiyle.

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~, Dede ve ümran
KayraBey

KayraBey

Üye
Bu konuda bile müslümanlık, hristiyanlık, kimin cennete kimin cehenneme gideceği konuşuluyor ya pes diyorum.
Severdim Paul Walker'ı. Haber sitelerinde ölüm haberini gördüğümde inanmak istemedim, reklam yapmak için uydurduklarını düşündüm. Ama ne yazık ki gerçekmiş. En iyi yer neresiyse orada olman dileğiyle.
Bir Müslüman olarak sizleri ömrünü Allah'a karşı gelmekle geçiren birine hayır dualar etmeyin diye uyarıyoruz. @OttomaN TigeR inanılmaz yerinde bir açıklama yaptı zaten. Uyarması bizden uyup uymamak size kalmış. İsterseniz hayrına sadaka verin siz bilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG ve UpOneTR
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konuyu buralara getiren ve emeği geçenleri hiç şaşırmadan tebrik ediyorum :locked:

• Beğen
Tepkiler: Dede ve BLooD_ReG
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt