Hızlı Okuma 1.2 Apk

Sponsorlu Bağlantılar

jumpjet

Üye
Çok güzel program ama ben google olaydan değilde ücretsiz indirdim bu seferde lisans istiyo,napıcam bilmiyorum tekrar bakalım olacak mıİlk defa bu kadar güzel ve yararlı bi program görüyorum hem de ücretsiz,eline saglik ama şu lisans işine bi çare bulursan çok iyi olur,genede sagolasın

cakal5454

Üye
teşekkürler

aşian27

aşian27

Üye
Sağol kardeş tam aradığım gibi bir program.. :)

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Lisans sıkıntısı var

tekin.kadir

Üye
Lisans bende de problem oldu lucky patcher dan da yapamadım. Yardım

aşian27

aşian27

Üye
Bende yok lisans sıkıntısı, ben yükledikten sonra güncelleme yaptım play storedan çok iyi çalışıyor..

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Bende yok lisans sıkıntısı, ben yükledikten sonra güncelleme yaptım play storedan çok iyi çalışıyor..

Burdan yykleyip play storedan guncelleme yapamazsin dostum uygulama ucretli

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah kıyak yapmaktan vazgeçmez, böyle çok sevdim androidi :) İlk android deneyimim bunlar :)

Birde bu konudaki surum zaten son surum yani yeni surumu cikmadan nasil guncelleme aldin?

aşian27

aşian27

Üye
Hadi ya öylemiymiş? Allah Allah tedirgin oldum şimdi, telefonu yeni aldık kafayı yemiş olmasın?! Sadece bu değil BSPlayer gibu uygulamaları da güncellemiştim, yani bir defa olsa öyle hatırlıyorum derim ama birden fazla oldu bu olay.. İnşallah kötü birşey yoktur..

pers1759

pers1759

Üye
Çok teşekkürler bu yararlı program için

siirsel

siirsel

Üye
Program için teşekkürler. Ancak belli bir zaman sonra geçersiz lisans dedi ve satın almamı istedi

eemircan1997

Üye
kardeş bi kaç gün kullandıktan sonra orjınal olmadığı anlaşılıyo ve programa giriyor fakat hata veriyor

Quandrostr

Quandrostr

Üye
tşk

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
Program için teşekkürler. Ancak belli bir zaman sonra geçersiz lisans dedi ve satın almamı istedi
ben bu sorunu şöyle çözdüm :D uygulama yöneticisinden hızlı okuma nın verilerini temizledim lisans hatası vermedi ama en baştan başladı :)

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Sonra tekrar cıkcak

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Ben indirimdeyken satın almıştım. Hızlı okumayla ilgileniyorsanız indirime girince satın almanızı öneririm.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

Üst Alt