Galaxy S3 i9300 Hiui6 Final [18.08.2015]

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce CM alt yapısına geçelim mi?

• Evet

Kullanılan: 17 58.6%
  • Hayır

Kullanılan: 12 41.4%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Aynen hiç çıkmıyor
Bide kernele bisey yaptinmi bilmiyorum ama cihaz fazla ısınıyor sanki
Evet bu hataları da biliyorum. Düzelteceğim onları da. Başka rastladığın sorun varsa bildirirsen sevinirim. Sorunsuz olması için sorunları bilmem gerek...

harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
Bu konudaki hassasiyetini onceki romlarindan biliyorum kardesim baz romunda wifi sorunu çözülmüş bilgin olsun

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Bu konudaki hassasiyetini onceki romlarindan biliyorum kardesim baz romunda wifi sorunu çözülmüş bilgin olsun
İlgin için teşekkürler. Biliyorum, şuanda dil dosyalarının üzerinde çalıştığım için yeni bir güncelleme veremiyorum. Dil dosyaları tamamlansın sorunlarıda halledip beta2'i yayınlayacağım. Sorunları hallettikten sonra görsel olarak çalışacağım...

killer53

killer53

Üye
Bildirim çubuğunda Wi-Fi kısayolu çalışıyor
Kilit ekranındaki şebeke ismi değiştiriliyor.
Temizliyiciye bakmadım ama boefla kernel kullanılamıyor cm11 kernellerini kullandım baska bir alternatif varmı

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Bildirim çubuğunda Wi-Fi kısayolu çalışıyor
Kilit ekranındaki şebeke ismi değiştiriliyor.
Temizliyiciye bakmadım ama boefla kernel kullanılamıyor cm11 kernellerini kullandım baska bir alternatif varmı
Wifi kısayolu kimi zaman çalışmıyor.
Şebeke ismi değiştiriliyor ama şebeke yok diyor
Temizleyici apk'si eksik olduğu için çalışmıyor. Kernel denemedim hiç.

• Beğen
Tepkiler: killer53
killer53

killer53

Üye
Wifi kısayolu kimi zaman çalışmıyor.
Şebeke ismi değiştiriliyor ama şebeke yok diyor
Temizleyici apk'si eksik olduğu için çalışmıyor. Kernel denemedim hiç.
Wifi kısayolunda şimdilik sorun yok ve telefonun biraz ısı problemi var kernel konusuna değinmek gerek

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
killer53

killer53

Üye

Uyumlu bir kernel buldum sıkıntısız suanda ve işlemci 1.6 ghz de calısıyor ısıyı ondan sebep yaptıgını düşünüyorum

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

Uyumlu bir kernel buldum sıkıntısız suanda ve işlemci 1.6 ghz de calısıyor ısıyı ondan sebep yaptıgını düşünüyorum
Dene iyi sonuç alırsan bir sonraki güncellemede onu kullanırım. Bende denerim gerçekten iyi sonuç veriyorsa o kerneli devamlı kullanırız...

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Rom Güncellendi

• Beğen
Tepkiler: killer53
İLKERYRL

İLKERYRL

Üye
Gerçekten çok stabil. Şu ısınma olmasa daha iyi olucak. Gerçekten baya ısınıyor. Tebrikler bu aradaa.. :)

killer53

killer53

Üye
bataryana zarar ısınması aşırı güç tüketiyor ınsanın yuk altında terlemesı gibi :)

İLKERYRL

İLKERYRL

Üye
killer53

killer53

Üye
şimdilik kullan bataryayı öldürmeden hoş bataryayı koruyacam derken telefon yavaşlıyacak artık bı denge olması lazım

İLKERYRL

İLKERYRL

Üye
şimdilik kullan bataryayı öldürmeden hoş bataryayı koruyacam derken telefon yavaşlıyacak artık bı denge olması lazım
İlerki güncellemelerde nasıl oluyomuş görücez artık. :maxicep::maxicep:

killer53

killer53

Üye
bekliyecez...

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
s2den s3 emi geçtin sen ? oh ne güzel :)

Üst Alt