High Speed 3D [s60v2-s60v3] Türkçe By CNR MOBILE [Resimli+Videolu] Müthiş!!!!!!


aziiiiiz

Üye
kardeş ben indiriyorum bilinmeyen dosya biçimi diyo ah yardımcı olsanız ?
 

kralkaptansu

Üye
kardeş sen bu oyunun 240X320 jar dosyasını şu adrese koysan

qfs.mobi

hemde mobilden giren herkes yararlanır duacın çok olur yada baska biri yapsın
 

mucullim

Üye
gzel
 
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Efsanelerin efsanesi, tekrardan başladım 2021'de bile oynanıyor. 😎

+ şöyle bir bakıyorum da sayısız yeni fikir varmış bu oyunda, güneşin geliş açısına göre efektler, çok uzun yarış haritaları, dikey ve yatay oynayabilme, oyunda yönettiğiniz karakter direkt siz oluyorsunuz profil oluştururken ön kamera açılıyor ve fotoğrafınızı oyuna ekliyor, yarışlardaki dereceleri online yükleme ve diğer oyuncularla sıralama karşılaştırma vs. say say bitmiyor.
Ne günlermiş yahu...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt