Hido'nun seçmeleri başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar

India

India

Üye
    Konu Sahibi


NBA'de Orlando Magic forması giyen milli basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu'nun kurduğu Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları'nın seçmelerinin yapılacağı tarihler belli oldu.

NBA'de Orlando Magic forması giyen ve aynı zamanda milli takımımızın kaptanlığını yapan Hidayet Türkoğlu, farklı kulvarlarda da Türk basketboluna hizmet etmeye devam diyor.
Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları'nın seçmeleri, 22-23 Temmuz tarihlerinde yapılacak.
Teknik koordinatör İhsan Bayülken gözetiminde, 1996-2002 doğumlu erkek ve bayan sporcular arasında yapılacak seçme ile Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları'nın kulübünün ilk sporcuları belirlenecek.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt