Uygulama HEROES of ORDER & CHAOS Hack!

Sponsorlu Bağlantılar

suleymangok

Üye
Malesef verdigin linkleri indirdim fakat licence ogrenmek icinde surveye baglaniyor.. anlicagin survey ocinde survey

S.a kqrdesim bende su hack isini 2 gundur arastiiriyom ama bulmamadim zaten guncellemede geldi 1.20 oldu işe yariyan program varmi

emir_26

Üye
beyler ben yapamadım yapabilen varsa bizede göndersin nick: Emir_26

BurakTura

BurakTura

Üye
Nick: burakelam :)

vigelos

Üye
ya lütfen şu hackin yeni sürümünü koyarmısın çok acil ihtiyacım var ekledğin sitedeki survaylerde de virüs var lütfen yeni birşeyler koy koyarsan çok dua ederim

saki3d

saki3d

Üye
Nick Saki3d
bende her fırsatta girip 1 mac yapıp çıkıyorum :)
bir de lag olmasa :ah

Anil-D

Anil-D

Üye
Arkadaslar oyunu bulabilirsem bende oynamak istiyorum ama hic bulamadim

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler

ezio0305

ezio0305

Üye
Bunun son güncelleme için olan daha basiti varmı bu arada nickim ezio0305 ekleyebilirsiniz çoğunlukla aktifim

k4d1r123

Üye
arkadaslar bende cok merak ediyorum millette bi dünya hero var kıskanıyorum cidden bende daha 2 tane.3 aydır oynyorum

saki3d

saki3d

Üye
3 ayda 2 hero alabildiysen bir sikinti var gibi duruyor. Oynadigin maclari kazanirsan daha cok emblem kazanirsin. Hergun videolari izle gunluk 10-20 rune kazanirsin bu sekilde daha hizli hero alirsin. Ben araliktan beri oynuyorum 6 hero var.

ezio0305

ezio0305

Üye
bende 9 hero var

lcvrt2003

lcvrt2003

Üye
banada istek yollayabilirsiniz
nick:lcvrt
12 özel karakteim var 3 aydır oynuyorum

BordoBerelee

Üye
Kardes ben anlamadim ne yapmam gerek hile icin ??

qarexi

Üye
Androidim adim qarexi beyler oynayalim birlikte ?

saki3d

saki3d

Üye
HOC da hile yok boşuna aramayın.

cndmr41

Üye
arkadasim ben telefonda misafir hesap diyip oynuyorum 27 lwl olsum telefona format atsam veya sifirlasam misafirde 1 den baslarmiyim yoksa kayitli kalirmi onceki?

critickvurus2

Üye
Arkadaşlar 29 levelim hergğn düzenli oynuyorum oyunu herolarım donovac marithus agdirousi elf goblin casus bukalemun debronee paladin buzul muhafız laurelai vigelos ayrıca bikaç tanede görünümüm var oyun ismim critickvurus2 yardımcı olabilirim oyunda
Critickvurus ile karştırmayın o kuzenım
Oyunda hack kullanmayın arkadaşlar hesabımızı kapatırlar