Herkez Bu çocuğu Konuşuyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ohaaa ben yazılıda 10 soruyu bile cevaplayamıyom

cepix

cepix

Üye
Mükemmel ötesi

pasa

pasa

Üye
vay be

slayer

Üye
önce microsoftun yönetimini ele geçirir bu çocuk... 20 yasına gelincede mezara.....

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
oha di yorum başka diyecek bişey bulamıyorum çok merak ettim bu çocuğun resmi felan var mı?

keano

Üye
heheh ucuza iscilik ulen bu.. aslinda bi 12 yasindaki cocuk icin iy para ama normal bi muhendisin usa da maasi $50,000

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
birakin gezsin oynasın yaa o yaşta cocuga 2000 sorumu cozdurulur gerçi hayatı kurtulmuş ama çocuklugunu yaşayamadıktan sora yemişim parasını pulunu

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Çocuk benim şimdi yapamadığım şeyleri yapabiliyor be..

damadada

Üye
298 ıq bılımselolarak mumkun degıl enson saptama 190 ıla198 arasında degısmekte bılgılerınde bır yanlışlık oldugunu dusunuyorum saygılarımla

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Dec 7 2005, 06&#58;47 PM) [post=223945]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Çocuk benim şimdi yapamadığım şeyleri yapabiliyor be..
[/b][/quote]

ya ahmet aynen katılıyorum sana seni kesvedemediler...

ozkanak

ozkanak

Üye
çok ilginç ah çalışmak varya çalışmak herşeyin en iyisidir

tofy

Üye
<div class='quotetop'>(sebofb090 &#064; Dec 7 2005, 03&#58;50 PM) [post=223792]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bu çoçuk bana gençliğimi hatırlattı bill gates bana zamanında gel microsafta alayım seni dedi o zamanlar bu kadar zengin diğil tabi ben senin gibi birinin yanında ne işim var dedim
[/b][/quote]

ama çocuk süperrr vallaha zehir gibi derler ya...

ibonline

ibonline

Üye
<div class='quotetop'>(tofy &#064; Dec 8 2005, 01&#58;20 PM) [post=224492]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(sebofb090 &#064; Dec 7 2005, 03&#58;50 PM) [post=223792]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bu çoçuk bana gençliğimi hatırlattı bill gates bana zamanında gel microsafta alayım seni dedi o zamanlar bu kadar zengin diğil tabi ben senin gibi birinin yanında ne işim var dedim
[/b][/quote]

ama çocuk süperrr vallaha zehir gibi derler ya...
[/b][/quote]
harbindende zehir gibi ama ilerliyen zamanda cocuğun sonu pek parlak değil
kesin delirir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...