Herkese Selam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
    Konu Sahibi
Herkese Selam
Selam arkadaşlar ben geldim.banlanmam kalktı yani cezamı çektim.2 ay oldu ama tekrar aranızdayım.isteseniz de istemesenizde burdayım.ama artık eski hataları tekrarlamama adına bazı kişilere söz verdim.ayrıca yaptığım tüm hatalardan dolayı kırdığım herkesten özür diliyorum.ve ben yokkende baya bi isimim anılmış (kötü de olsa) ama önemli değil.önemli olan burda olmak ;) + 600 e yakında konum silinmiş...çünkü içlerini boşaltımıştım

Pure Life

Pure Life

Üye
arkadaşım geldıgıne üzülsemmi sevinsemmi bilemiyorum The Witch-King isinbayeva senin fake nickınmı burada soylermısın

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
    Konu Sahibi
Dj Airmax™;1031661' Alıntı:
arkadaşım geldıgıne üzülsemmi sevinsemmi bilemiyorum The Witch-King isinbayeva senin fake nickınmı burada soylermısın
ister sevin ister sevinme...o seni bağlar...ayrıca sen kimin fakesisin sen onu söyle...bunlar benim fake nickler olmuş olsaydı belli olurdu :oke:

Atakan

Atakan

Üye
Dj Airmax™;1031661' Alıntı:

hoşgeldin ali aramıza fakat bende merak ediyorum senin kaç tane fake nickin var?_?:hmmm

Pure Life

Pure Life

Üye
ben malesef kımsenın fake nicki degılım bazı üyelerle telde camda gorüşüyorum :oke:seninle ilgili bişi degıl senin fake nıcın sanılan üyelerın hatırına konusuyorum seninle

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
    Konu Sahibi
hoşgeldin ali aramıza fakat bende merak ediyorum senin kaç tane fake nickin var?_?:hmmm
ne sen sor ne ben söyleyeyim...açıkcası bende unuttum ama hepsi van_hoijdonk un sayesinde banlandı...bu arada ondan da çok özür diliyorum kendisini uğraştırdığım için (gerçi eğlenceli oluyordu da onun için) :islik

Anıl Umut

Emekli Yönetici
ne sen sor ne ben söyleyeyim...açıkcası bende unuttum ama hepsi van_hoijdonk un sayesinde banlandı...bu arada ondan da çok özür diliyorum kendisini uğraştırdığım için (gerçi eğlenceli oluyordu da onun için) :islik
nasıl eğlenceli oluyodu ya:vur:vur
sen akıllanmazsın söyleyeyim gidicisin yine :bann::naughty:

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
    Konu Sahibi
nasıl eğlenceli oluyodu ya:vur:vur
sen akıllanmazsın söyleyeyim gidicisin yine :bann::naughty:
ya benim için değil van_hoijdonk için...hani bi mesajında yazmıştı valla hobi haline geldi diye :oke:
yani baya zamandır zaten almıyorum yeminliyim...leiche ye sorabilrisiniz :bilmem:

Pure Life

Pure Life

Üye
arkadaşlar sakınlık

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
    Konu Sahibi

Anıl Umut

Emekli Yönetici
evet bana yemin etmiştin fake üyelik almayacam diye bakalım görecez henry efendi:oke:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
ben açıkçası güvenmiyorum sana fake üyelik konusunda adminlerde güvenmiyor zaten
sen de bende gidiciyiz bu arada:oke:

Calaissien

Üye
benim fake olmadığımı açıklasan çok daha iyi olacak yine banlanmadan

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
    Konu Sahibi
benim fake olmadığımı açıklasan çok daha iyi olacak yine banlanmadan
nerden bileyim senin başkasının fake olmadığını.yoksa ilk fake yi ben mi çıkardım....ayrıca banlı değilsen fake de değilsin...bu arada banlanmaya da hiç niyetim yok :oke:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
yae hepiniz aynısınız sizin ne işiniz var sitede gidin kardeşim yaw millet o fake bu fake derken işin şeyi çıktı artık:@

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt