Herkese Selam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
    Konu Sahibi
yae hepiniz aynısınız sizin ne işiniz var sitede gidin kardeşim yaw millet o fake bu fake derken işin şeyi çıktı artık:@
haklısın...ama artık fake konuşulmayacak çünkü ben döndüm...fake üyeliğin %90 benim di :(bi daha olmayacak sözzz....ve şu konuya da açıklık getireyim...benim tüm fakeler banlandı yani benim fake üyeliğim yok.şu ramazan da yemin ederim almıycam ve almam da...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Neden her banlanan üye geri geldiğinde benden özür diler. :)

Bence benden değil tüm siteden özür dilemeli, çünkü benim veya bir başka arkadaşımın siteyle uğraşacak vaktini çaldıkları için... ;)

Ekleme: Eğlenceli falan olduğunu yazdığımı hatırlamıyorum ama belki sağlıklı dönemimde yazmışımdır. Şuanda bırak senin nicklerle uğraşmayı, siteye girecek bile vaktim yok. Canımla uğraşıyorum. Tıpkı şimdi gezmek varken, doktora gideceğim gibi, tıpkı dün akşam kontrole gittiğim gibi...

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
    Konu Sahibi
Tamam uğraştırdığım herkesten özür diliyorum

Calaissien

Üye
yae hepiniz aynısınız sizin ne işiniz var sitede gidin kardeşim yaw millet o fake bu fake derken işin şeyi çıktı artık:@

tamam senin dediğin olsun bu siteden gidiyorum kendinize iyi bakın henrybenzema1410 senin kadar pislik bir insan görmedim msn de farklı diyodun şimdi farklı diyosun neyse anladın sen onu.Şimdiye kadar sabır ettim ama bu bardağı taşıran son damla oldu henry ben senin müslümanlığından Türklüğünden de şüphe ediyorum zaten herşeye yemin edip kürtleri savunuyosun 35caldion sanada bir çift lafım var al işte istediğin oldu.

Pure Life

Pure Life

Üye
tamam senin dediğin olsun bu siteden gidiyorum kendinize iyi bakın henrybenzema1410 senin kadar pislik bir insan görmedim msn de farklı diyodun şimdi farklı diyosun neyse anladın sen onu bu sitede son mesajım bu olsun
onu sana demedı ugurcan sacmalama gıtme bir yere

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
    Konu Sahibi
tamam senin dediğin olsun bu siteden gidiyorum kendinize iyi bakın henrybenzema1410 senin kadar pislik bir insan görmedim msn de farklı diyodun şimdi farklı diyosun neyse anladın sen onu.Şimdiye kadar sabır ettim ama bu bardağı taşıran son damla oldu henry ben senin müslümanlığından Türklüğünden de şüphe ediyorum zaten herşeye yemin edip kürtleri savunuyosun 35caldion sanada bir çift lafım var al işte istediğin oldu.
ne oluyor sana ya ben sana benim fake mmisin dedim.tam tersi sen gerçek bir üyesin....ben senin yerinde olsam bu şekilde konuşmazdım.çünkü ben senin sonuna kadar arkandayım.ama müslümanlığıma ve türklüğüme asla hakaret ettirmem.ayrıca benim kürtlerle işim olmaz...zaten ben yazdım ve ayrı bir konu açmaya gerek duymuyorum.bide ben sana msn de dedim sen git konu aç ben gelince kimse inanmaz dedi.ama ben senin yerinde olsam hiç kulak asmazdım çünkü herkes senin gibi düşünmüyor.ayrıca seni 2 ay online banlı kalan bir kişi olarak anlıyorum sende beni anla

jöly

Üye

Bence benden değil tüm siteden özür dilemeli, çünkü benim veya bir başka arkadaşımın siteyle uğraşacak vaktini çaldıkları için... ;)

Ekleme: Eğlenceli falan olduğunu yazdığımı hatırlamıyorum ama belki sağlıklı dönemimde yazmışımdır. Şuanda bırak senin nicklerle uğraşmayı, siteye girecek bile vaktim yok. Canımla uğraşıyorum. Tıpkı şimdi gezmek varken, doktora gideceğim gibi, tıpkı dün akşam kontrole gittiğim gibi...
geçmiş olsun van_hoijdonk...

Pure Life

Pure Life

Üye

:(:( neyin var

Anıl Umut

Emekli Yönetici
hayret bi şey ya ihale yine bende kaldı :nono:
gidersen git sana git diyen yoktu lafım sana değildi The Witch-King sen hemen alınıyosan ben napabilirim söylermisin imzasına da hemen eklemiş benle diablosu:nono:

Pure Life

Pure Life

Üye
The Witch-King ah sana söyledim sana demedi 35caldion :(
bugun gercekden çok üzüldüm:cry::cry:bunu belirtmek isterim

Salihyet

Salihyet

Üye
Ahmet abi bence hiç görme bile bu konuyu ;)
Bakıyorum ki pek ders çıkarılmamış alınan cezadan, ilk fake üyelik alan üye olana ödül verilmiyor.. Merak etmeyin fake üyeler adsl sizin oralarda yokken banlanıyordu bu forumda ;)
ayrıca kimin ne olduğu ortadayken boşuna konuşmaya gerek yok, kendinize iyi bakın bakalım :) iyi forumlar..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Geçmiş olsun Ahmet..Allah yardımcın olsun..;)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
boşgeç diablos uğraşmayalım onunla

mAd_girL

mAd_girL

Üye
niye öyle davranıyosunuz yaa üzüldüm bak şimdi... tekrar hoşgeldin :)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
umarım efendi durursun diyerek h.geldin diyorum :)
o kadar konun silindi artık sana düşen eski performansını toparlamak ;)
ii paylaşımlar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben kimseyle uğraşmıyorum işim olmaz..Akıllı olan herkese kapımız açıktır..Herkes kendi yoluna..:oke:

Hoşgelmiş sayın arkadaş ;)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
hoşgelmiş sefa gelmiş demi diablos:oke:

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
    Konu Sahibi
çok sağolun hoş bulduk...inanın diablos la kavga etmeyi bile özledim.ama artık ilk kavga da banı yiycem dikkatli olmalıyım

Anıl Umut

Emekli Yönetici
aynen:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt