Herkes Sevdiği Sözü Bu Başlık Altına Mesaj Olarak Atabilir!

Sponsorlu Bağlantılar

buketcik

buketcik

Üye
Kadinlar butun dunyada ikinci sinif yaratik olarak gorulurler, ama dunyayi bir arada tutanlarda onlardir:ehe

• Beğen
Tepkiler: join_23

MeLih_061

MeLih_061

Üye
Bütün kadınlar melekltir aslında.. Sadece kanatları kırıldığında süpürgelerine binerler , hepsi bu...

• Beğen
Tepkiler: join_23, Tuba ve buketcik
join_23

join_23

Üye
sanıyorum imzam yeter

aryscat

aryscat

Üye
başı kabak yalın ayak , dolaştık hep garb-ı alem.
Kimi vahşi kimi yahşi kimi erbab-ı kalem.
Ünvanın hıyardır amma diyeyim bari badem.
Ver sokayım çizmene, hediye olundu madem.
---Yahşi Batı/Cem Yılmaz---

CoDeYs

CoDeYs

Üye
Toplumda en büyük güveni her şeyin sonunda adil bir mahkemenin bulunabileceği inancı sağlar

zaza

zaza

Üye
Kadına el kaldıran o aciz yaratıklar,
Kendilerini insan sanıp yaşıyorlar,
Onlar yüzünden tüm erkekler damgalı,
Her erkeğin öyle olduğunu sanıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Sidretül Münteha

Sidretül Münteha

Üye
" Ne Başını Kapat, Altını Göster;
Ne Altını Kapat, Üstünü Göster.
Hepsini Kapat, İMANINI Göster.. "
N.F.K.

• Beğen
Tepkiler: unalbaskan, Uhops ve zaza
zaza

zaza

Üye
Hayat insanı yaşattıkları yüzünden zalimleştirir, ama aslında çok duygusal bir kişiliğe sahip olsanda bunu göstermemek için çevrene hep kötü davranırsın çünkü sen duygusal olarak bilinmeyi istemezsin, zaten duygusallar hep aciz olarak bilinir ülkemizde kim aciz olamyı isterki

WeB TaSaRıMı

WeB TaSaRıMı

Üye
Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir......

Rap[z]aDe

Rap[z]aDe

Üye
Beni Birak. Elin Degmemis Elime Gozum Gozune. Yanacak O Kadar Sey Varken Bu Can Yanmasida Ne . ? Gozlerim Aglamaktan Acisada Surekli Aglamak Niye . ? Ben Yorulmadimda Sevmekten Her Dakika Bu Kacis Niye . ! Korkmuyorum Artik Sevmiceksin Diye . ! Korktugum Basima Gelmesin Diye . !

Kendim Yazdım (:

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve Sidretül Münteha

Sidretül Münteha

Üye
Beğendimm

buketcik

buketcik

Üye
anlamak istiyorsan anlatılanı dinle

• Beğen
Tepkiler: s@hr@ ve Rap[z]aDe
s@hr@

s@hr@

Üye
Sevdanın adı olmuş İLİŞKİ, Bir ömür yastığa baş koyma dönüşmüş DÜZEYLİ BİRLİKTELİĞE...Anılmaz olmuş Allah'ın emri, unutulmuş Peygamberin kavli... Yalan olmuş çeşme başı bakışmaları ve uzaktan sevda.. Yok artık kalmamış aşk uğruna yapılan fedakarlık.. Eğer sen bu kadar dansöz olmuşsan hayat.. Bende YALNIZIM sana inat!

• Beğen
Tepkiler: zaza ve buketcik
MeLih_061

MeLih_061

Üye
Hayatın iki ucundan tutarız , aynı lades gibi .. Ama sen hiç kazanamazsın .. Çünkü hep aklımdasın...

• Beğen
Tepkiler: trabzon_ahmet ve buketcik
buketcik

buketcik

Üye
Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle rastlantısaldır. Oysa yaşamda bizi asıl yaralayan , yaptığımız hatalara hayıflanmaktır.

• Beğen
Tepkiler: MeLih_061
s@hr@

s@hr@

Üye
"Bir insanın sana neler verebileceği değil, Senin için nelereden vazgeçeceği önemlidir"

• Beğen
Tepkiler: sakaryam54500, trabzon_ahmet ve MeLih_061
MeLih_061

MeLih_061

Üye
Taşı yontup kalp yapmak marifetti ama insanlar bunu yanlış anlayıp kalplerini taşlaştırdılar...

• Beğen
Tepkiler: trabzon_ahmet ve buketcik
nakres_38

nakres_38

Üye
bazı insanları tanıdıkca, hayvanları sewer oldum...

zaza

zaza

Üye
Kardeşim dediklerimle ilerde bişey olacak sanıyor, ama unuttuğu bişey var ben ona aşık oldum. "Bana bağlanma" diyor hep ama unuttuğu bişey var ben ona aşığım...

MeLih_061

MeLih_061

Üye
Ne zaman 'GOL' diye arkamı dönsem .. Elinde 'OFSAYT' bayrağıyla bekler kahpe hayat..

• Beğen
Tepkiler: trabzon_ahmet

Üst Alt