Herhangi Bir Uygulamanın Dilini İstediğiniz Dile Çevirin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Herhangi Bir Uygulamanın Dilini İstediğiniz Dile Çevirin
Bu yüzden bu sihirli olmasına yapmak için neye ihtiyacınız var?
Biz küçük yazılım gerekir. Bir SISWare ve diğeri ResEdit olduğunu.

Peki bu yazılımı ne?
SISWare yazılım aslında iki bölümden oluşur:
SISWare yazılım, bize çevirmek istiyorsanız Sis dosyanın içeriğini ayıklamak sağlar.
SISWare yazılımı için gerekli olan gerekli kütüphaneleri seti VB SISWare Çalışma_zamanı.
ResEdit biz aslında çevirmek istiyorsanız menüleri düzenlemek gerektiğini bir yazılımdır.
Benim gösteri için ben NokiaFileBrowser kullanacak ve ben İbranice menüler bazı tercüme gösterecektir.

Sis dosya içeriğini ayıklanıyor

SISWare uygulamasını açın ve "Dosya" menüsüne gidin. Çevirmek istediğiniz Sis dosyası seçin. Dosyayı seçtikten sonra Şekil 1'de gösterildiği gibi bir şey görmeniz gerekir.
Şekil 1:

Sonraki aşamada aslında sis dosyası içindeki dosyaları ayıklamak için.Dosyaları çıkartılacaktır varsayılan yeri de C: \ Program Files \ CequenzeTech \ SISWare4.7 \ bin. Eğer "EDIT" modunda vardır ve şekil 2'de gösterildiği gibi dosyaları ayıklamak emin olun.
Şekil 2

Dosyaları ekstraksiyon yapılmıştır ne zaman Şekil 3'te gösterildiği gibi bir dizin yapıya sahip olmalıdır.
Şekil 3

Menüler Tercüme

Şimdi Sis dosyasından dosyaları ayıklanır olduğunu, gerçek çeviri yapmanın zamanı. Biz ResEdit dosyası kullanın ve *. Rsc dosyasını açmak olacaktır. Bizim durumumuzda biz düzenlemek FileBroser.rsc olduğunu.
"Dosya" menüsüne gidin ve "açık" seçin.FileBroser.rsc seçin. Ne görmelisiniz biz 4. resimde ne benzer.
Şekil 4

Aşağıda gösterildiği gibi dil için doğru ASCII kodu sayfası seçin emin olun.

Gördüğünüz gibi ben İngilizce İbranice iki çizgi çevirdik. Yani nasıl yaptın? basit.Pembe penceresinde metni değiştirmek ve uygulamak tıklayın. Hepsi bu kadar. Kendiniz İngilizce (veya başka bir dili) metni çevirebilir Eğer bu sizin için iyi. Tek yapmanız gereken google çeviri hizmeti (translate.google.com) içine ve daha sonra fotokopi / s konumuna çevrilen metni yapıştırın çevirmek istediğiniz metni kopyalayıp yapamıyorsanız.

Eğer tercüme yapıldıktan sonra, sadece tercüme dosyayı kaydedin ve çalıştırın eski dosya üzerinde ve ResEdit çıkın.

SIS dosyasını yeniden ambalajlama

Biz düzenlemeyi bitirdiğinizde sonra yapmamız kalan tüm biz mobil telefon üzerinden yükleyebilirsiniz böylece sis dosyası yeniden paketlemek için olduğunu. Nasıl paketleyin mi? basit.
Biz geri SISWare açık penceresine gidin, biz "Düzenle" modunda ve diğer modda olduğundan tekrar emin olun ve yeşil "Play" butonuna tıklayın. biz de "Araçlar" menüsüne ve anahtar F3 gidebilirsiniz. Ekran gibi görünmelidir nasıl bir gösteri Şekil 5 görünür.

Şekil 5,

Eğer ek dil içeren birkaç anlamlı isim ile kaydederek emin olun. Benim durumumda dosya adına HEB katacak.

Görmeniz gerekir sonraki pup-up penceresi sertifika penceredir. Bu pencereler böyle yazar adı, yerelleştirilmiş ülke ve benzeri gibi dosya özelliklerini düzenlemek için izin verir.
Eğer, Şekil 6'da gösterilen sonraki pencerede yapabilirsiniz kendi telif tutmak istiyorum. Bu pencerede bir Kamu / Özel tuş kombinasyonu ile dosyayı şifrelemek için seçebilirsiniz.SIS dosyası Kamu anahtarı ve dosyası var sadece özel anahtarı gerekir kurmak istiyorum kimse içerecektir. Ayrıca sis dosyası için bir şifre ayarlayabilirsiniz.
Şekil 6

Şekil 7 hepimiz görmek istiyoruz ekranıdır."Done" tuşuna basın. Basitçe tuşuna basın ve programı çıkın.

Şekil 7

ingilizcem azcık kıt olduğu için google translate ile çevirdim yine de anlaşılır bir şekilde çevirmiş sanırım :)

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt