Herhangi bir Android cihaza TWRP nasıl yüklenir?

Sponsorlu Bağlantılar

Afatihh

Üye
    Konu Sahibi
Herhangi bir Android cihaza TWRP nasıl yüklenir?
Selam cihazın bootloader kilidini açtım fakat laptopu birisinin alması gerektiği için twrp yüklerken kapamak zorunda kaldım ve cihaz çöktü cihaz Sony Xperi Z1

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Şu anda kurtarır yanın yok. Telefon Brick olmuş.

• Beğen
Tepkiler: Afatihh

Afatihh

Üye
    Konu Sahibi
Şu anda kurtarır yanın yok. Telefon Brick olmuş.
Evet brick olduğunu anladım hazır moderatöre denk gelmişken bir kaç sor sorayım size ben bu konudan önce farklı farklı alanlarda en az 10-15 tane konu açmıştım ama maalesef ki ya hepsi silindi yada onaylanmadan silindi bende anlamadım bu arada silindiğine veya neden böyle bir şey olduğuna dair bildirim, uyarı vs. gelmedi bende zaten en son forumu bıraktım nede olsa konu vs. açamıyorum diye

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Evet brick olduğunu anladım hazır moderatöre denk gelmişken bir kaç sor sorayım size ben bu konudan önce farklı farklı alanlarda en az 10-15 tane konu açmıştım ama maalesef ki ya hepsi silindi yada onaylanmadan silindi bende anlamadım bu arada silindiğine veya neden böyle bir şey olduğuna dair bildirim, uyarı vs. gelmedi bende zaten en son forumu bıraktım nede olsa konu vs. açamıyorum diye
brick olmuşsa şöyle bir yöntem de kullanabilirsin. kapalı cihazı flashtool programına bağla. twrp programını ve romu program vasıtasıyla yaz.

Üst Alt