>>>her türlü tema isteklerini bana ilete bilirsiniz<<<

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
    Konu Sahibi
>>>her türlü tema isteklerini bana ilete bilirsiniz<<<
Dostlarım tema isteklernizi bana iteltin iletirken telefonunuzun modelini ve temanın konusunu yazmayı unutmayın tek yapmanız gereken buu...

HEVESLE BEKLİYORUM İYİ FORUMLAR!!!

• Beğen
Tepkiler: bri4n ve rexmen11

scoutch

Üye
sa kardesım sana resım wersem n70 ıcın ıconlarıda guzel tema yaparmsn ama kız arkdasmn teması guzel ıconlar olsun=) bana ozel mesaj at yaparım dersen sımdıden tesekkr ederm

faruk12

Üye
Noir temasının çok benzerini 6630 için yaparmısın lütfen hiçbir yerde yok. Veya daha kolay olursa N70e uyumlu olan şu temayı 6630'a uyarlayabilirmisin:
Eğer noiri yaparsan çok mutlu olurum çok teşekkürler :)

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
    Konu Sahibi
sa kardesım sana resım wersem n70 ıcın ıconlarıda guzel tema yaparmsn ama kız arkdasmn teması guzel ıconlar olsun=) bana ozel mesaj at yaparım dersen sımdıden tesekkr ederm
arkadaşım tema istekleri belirtirken lütfen konu olsun araştıracağım bir kelime olsun
sevgilin için de yapcak bişe buluruz :yuru

--------------- Ekleme ---------------

Noir temasının çok benzerini 6630 için yaparmısın lütfen hiçbir yerde yok. Veya daha kolay olursa N70e uyumlu olan şu temayı 6630'a uyarlayabilirmisin:
Eğer noiri yaparsan çok mutlu olurum çok teşekkürler :)

arkadaşım bahsettiğin temalar s60_v1 temaları o tür temalar için telefonun hata verir ama senin için koyunu değerlendireceğim linte verdiğin temayı çözmek gerek bir bakalım elimden ne geliyor dostum hadi görüşürüz beni takip edin iyi forumlar

gσѕѕιρ gιяℓ

gσѕѕιρ gιяℓ

Üye
6600'a Teoman Teması yapabilir misin?

scoutch

Üye
kardesım ozel mesaj atıyorum sana resmı gonderım ıconları tam olan bı tema yaparsan cok sewınırım:D goggagmobilenın temalarında tam olmuyor ıconlar bazıları cıkmıyor

fataliti_06

Üye
slm arkadaşlar ya bana acil tarafından bi 67 model ford shelby mustang gt 500 teması lazım nokia n 79 a uyumlu olması lazım

org800

Üye
5700 için saatli tema arıyorum tarıh saaat-sn - ayn gun yıl ama bunları gercek zamanlı calısmasını ıstıyorum yapabılırmısnız acaba basıt kacmıyacak bır sekılde ve renkte

erdem3113

erdem3113

Üye
sana bi resim yollasam onu tema yapamısın 6670 kullanıom

PARNER

PARNER

Üye
colck s 60 vista teması lazım

fasulye j

Üye
merhabalar ben yeni üye oldum daha dorusu bu veb işte form vilan işlere henüz yeniyim
benim sansung gt s7350i ultara seri telefonu kulanıyorum ama birtürlü tema bulamıyorum nasıl bulabilirim lütfen yardımcı olun

org800

Üye
Lütfen acil 5700 için saaatli hareketli gercek zaman gostergeli. nth mi oluyor acaba bılmıyorum lazım. ve de ön izlemeli temalar verebilirmisiniz.

caca41

caca41

Üye
kardes bana s60v3(nokia N79) surumunde windows 7 teması lazım ama beyaz deıl siyah olucak vede saydam yapabılırmısın kardes şu şekilde yani bak gösteriyim bak farkındamısın menü iconun üzerine gelınınce arka taraf gorunuyo yıne saydam yani bu şekil bı tema ıstıyorum fakat windows 7 eger yapabılıceqım bı prgram warsa bana ısım wer ben yapıyım

garanti401

Üye
alevli volkswagen beetle teması s60 için aradım taradım bulamadım. varmı acaba?

D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
dostum benım elımde bı tema var sadece küçük bir rütüş ıstıyorum telefon bekleme durumunda ıken temanın altında kenar cubuğu oluyo ya onu istemıyorum kaldırabılır mısın onu ?? aramadıgım yer kalmadı :( resımde cektım bakabılırsın...tema ıle bırlesık olsun orası kenar cubugu gıbı olmasın..

tema da burda:

beklıyorum merakla yanıtını :(

şımdıden teşekkurler...

serwetmm

Üye
nokia n81 8gb için galatasaray teması,gerçek zamanlı bi tema hazırlarsan chok memnun olurum

suat ugu

Üye
s.a kardeşim bana güzel ejderhalı bi tane nokıa 7610 teması yaparmısın

mty58

Üye
merhaba bana muhsin yazıcıoglu konulu nokia6670 uyumlu tema göndere bilirmisin?

rexmen11

Üye
slm ben wentto wf 5 fenerbahce teması veya kahramankentli yazılı bi tema rica etsem saygılar

artis86

Üye
c3510a tema yapabiliyormusun???????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt