Her Türlü Pokemon Taso ve Kart - Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

icais

icais

Üye
    Konu Sahibi
BENDE VAR HALENDE TASO TV GICIR GICIR ,TASO DEVLER FLN baya bi var 100-120 Tane arada yıpranmışlarıda vardırda ,0 gibilerde var çocuklugumdan beri hep saklamışımdır ,fakat şaşırdım bu konuyu görünce :D

PM Kontrol lütfen :)

icais

icais

Üye
    Konu Sahibi
Aramaktayım

Metin_Kavuncu

Üye
Bende de vardı 100 adet falan fakat komşu çocuklarına dağıtmıştım :/ Size iyi aramalar.

PalmerTech

PalmerTech

Üye
ebayda geçtiğimiz aylarda tam pokemon taso koleksiyonu (3000 parça, TR de olmayan üçgen tasolar da dahil) 300 doların üzerine çıktı açık arttırmada

icais

icais

Üye
    Konu Sahibi
ebayda geçtiğimiz aylarda tam pokemon taso koleksiyonu (3000 parça, TR de olmayan üçgen tasolar da dahil) 300 doların üzerine çıktı açık arttırmada

Hocam bende nerdeyse 1 aydır arıyorum ama ebayda nerdeyse hiç taso görmedim. Ne diye geçiyor onlarda?

icais

icais

Üye
    Konu Sahibi
Yukarı

icais

icais

Üye
    Konu Sahibi
Devam

ka_za

ka_za

Üye

Donanımhaberde satan birini vardı uzun süredir bayada geniş bi koleksiyondu. Pokemon diye hatırlıyorum o sen degilsen bi bak derim :D

Edit:Bakdım hala satan bi kac baslik var incele derim incelemediysen

icais

icais

Üye
    Konu Sahibi
Donanımhaberde satan birini vardı uzun süredir bayada geniş bi koleksiyondu. Pokemon diye hatırlıyorum o sen degilsen bi bak derim :D

Edit:Bakdım hala satan bi kac baslik var incele derim incelemediysen

Ben satmıyorum zaten :) Elimdeki fazla olan kartları satışa çıkardım, Taso için dh dakiler baya pahalı tanesi 3-4TL

ka_za

ka_za

Üye
Ben satmıyorum zaten :) Elimdeki fazla olan kartları satışa çıkardım, Taso için dh dakiler baya pahalı tanesi 3-4TL

Evet yav bakdım cidden pahalı 4 tl tanesine istiyo 10 tane alsan 40-50 tl okadar ederlermi bu zamanda oda şüpheli. Senini için en iyisi takas yada amatör olan elinde kalan arkadaşlardan rica etmek gibi duruyor

icais

icais

Üye
    Konu Sahibi
Evet yav bakdım cidden pahalı 4 tl tanesine istiyo 10 tane alsan 40-50 tl okadar ederlermi bu zamanda oda şüpheli. Senini için en iyisi takas yada amatör olan elinde kalan arkadaşlardan rica etmek gibi duruyor

Aslında piyasa bu düzeyde değildi, Geçen sene seri olarak denk gelmişti ve çok makul fiyatlara satılıyordu ama o zamanlar heves etmemiştim başka bir koleksiyon için kullanıyordum paramı.
Sonra bir kaç açgözlü piyasada ne var ne yok topladı ve fiyatları kendileri belirlemeye başladı. Eskiden Tam seri Taso 1 - 40TL iken şimdi 350-550TL gibi fiyatlara çıkmış durumda.

Ebayda Türk birine denk geldim adam orjinal diye tüm Dünyaya taso 4-5 diye sahte taso satıyor, Adama elindeki tasoların kaç adet olduğunu sordum her seriden bine yakın sayı söyledi, Satışta sadece Taso 4-5 vardı ve sahte olduğunu söyleyip şikayet ettim şuan yayından kaldırıldı. Bu şekilde aç gözlü olup milleti kandıran da var.

Tabi birde koleksiyona saygısı olupta yardımcı olan insanlarda var onlar sayesinde biraz bir şeyler toparladım. Hepsine teşekkürler.

icais

icais

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

icais

icais

Üye
    Konu Sahibi
Aramaktayım !

icais

icais

Üye
    Konu Sahibi
Günceldir ! ! !

icais

icais

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

icais

icais

Üye
    Konu Sahibi
Güncel !

icais

icais

Üye
    Konu Sahibi
Günceldir

sahte_okeyy

sahte_okeyy

Üye
cheetos'un 2005 yılında çıkardığı action man mıknatıslı tasoları ve yine cheetos'un cıkarttığı yu-gi-oh gölge tasoları mevcut bende. Ayrıca yine cheetosun "chester aranıyor" kartları var.

icais

icais

Üye
    Konu Sahibi
cheetos'un 2005 yılında çıkardığı action man mıknatıslı tasoları ve yine cheetos'un cıkarttığı yu-gi-oh gölge tasoları mevcut bende. Ayrıca yine cheetosun "chester aranıyor" kartları var.

Pokemon hiçmi yok?

Üst Alt