Her Turlu Nokıa Telefon Sorunları Hakkında Yardımcı Olurum Gel Icerı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MoBıLe JaSuSS

MoBıLe JaSuSS

Üye
    Konu Sahibi
Her Turlu Nokıa Telefon Sorunları Hakkında Yardımcı Olurum Gel Icerı
Arkadaslar sız sorunlarınızı yazın ben sıze cozum onerılerı yazcam sız yorum olarak atın veya msn adresımden ulasabılırsınız : [email protected]

Tel numaram cok zorda kalanlar arasın Sakın sapıklık yaapmayın =)

05423366902

• Beğen
Tepkiler: Python Coder

afdadsad

Üye
s.a 5800 a RomPatcher yükledm ama açlmıo ne yapablrm??

MoBıLe JaSuSS

MoBıLe JaSuSS

Üye
    Konu Sahibi
As kardesım sana onerım telının guncellıgını kontrol et buyuk ıhtımal gunceldır eger olmazsa hard format at gene olmazsa telı hackle Bunları dene kesın olur =)

haustan

Üye
bnm sorunum n79da habire tel donuo tuslar işlem dısı kalıo bi açma kapama çalısıo bugünde ekranda renkli çizikler olustu teli kapattım bişi olcak die napabilirim

xErKaNx

Üye
benim tel n73 sorunum ise 3G ilk ciktiginda telefonda sorunsuz kullandim. Ama simdi kullanamiyorum. 3G moduna aldıgımda telefonun butun islemleri ful sebeke 3G modunda ful ama arama yapinca baglanti hatasi uyarisi aliyorum . Ne aranabiliyorum nede arayabiliyorum. bunları 3G nin oldugu yerde yapıyorum. gms moduna aldigimda hicbir sorun olmadan kullaniyorum telefonu. Yazılım yuklettim duzelmedi. Format attım duzelmedi. Ne yaptıysam olmadı. Bir sorunda batarya cubukları ful gosteriyor ama acip kapayinca dusuyor ve bataryanin bitik oldugunu anlayamiyorum.

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca bircok telefoncuya bu 3g sorununu sordum her kafadan farklı bir ses yukseldi. Kimisi 3G sebekesindendir dedi. Kimisi yazılımsaldır dedi. Kimisi sebeke entegrelerindendir dedi. Kimisi tamiri yapılmaz dedi. Ama ben de donanimsaldir diye dusunuyorum. Bu konuda sen nedersin. Ne yapmam gerek telefonun garantisi yok

MoBıLe JaSuSS

MoBıLe JaSuSS

Üye
    Konu Sahibi
Haustan arkadasım senın yasadıqın sorunu bende kendı n 73 unde yasıyorum halen ama bende tus devre dısı kalmıyor ara sıra ekran boyle pıxsel pıxsel oluyor ınce renklı cızgıler qelıor bu telfondan aynaklanan bi sorun buyuk ıhtımal ekran hatalı monte edılmıs yada ekrana su kacmıs servıse bı goster kendın fazla kurcalama yakarsın telı

--------------- Ekleme ---------------

Erkan arkadasım senın dedıqın sorunu benım bazı arkadslarımda yasıyor 3g ye uyumlu tel olmasına ragmöen vede 3g hattının cekmesıne ragmen yasıyorlar bu telden kaynaklanan bır sorun guzel guvenılır bı kvk servısıne gotur onlar 5 yada 15 tl arası bı parca takıyorlar boyle sebeke cekmesı ıcın cok ufak bısı sonra sında duzelıyor

Saygılar MoBıLe JaSuSS

xErKaNx

Üye
ilgin icin tesekkür ederim kardes. Bu arada simdiden hayırlı bayramlar

haustan

Üye
bencede servise götüriim bi 1 yıl olmadı alalı

alperunal83

alperunal83

Üye
S.a hocam ben klasik n95e yeni sürüm yazılımı yükledim güzel de oldu ama video çekerkenki ses kayıt sesinde bayağı azalma oldu ben de rahatsız oldum eski haline nasıl getiririz.. Phoenix programıyla yüklemiştim bu yenisini... şimdi tekrar bunu kullanarak eski haline getirebilir miyim... veya ne yapmam lazım...

afdadsad

Üye
çok saol hackledm iş bitti :oke:

MoBıLe JaSuSS

MoBıLe JaSuSS

Üye
    Konu Sahibi
ncelıkle herkeze hayırlı bayramlaar =) kardes n95 e hıc dkunma bence ıyı olur ama eskı halıne phonex ıle gerı doner saygılar =)

jean_

Üye
s.a. benim bir sorum olacak."internet tarayıcısından" sun java(oyun ve bazı sohbet siteleri için gerekli olan uygulama) tabanlı sayfaları çalıştırabilen/açabilen herhangi bir cep telefonu veya cep bilgisayarı varmı?bu konuda yardımcı olursan son derece memnun olurum.

gdb888

Üye
Merhaba... Nokia 6730 ya da c5'te herhangi bir messenger yazılımı kullanırken t9 kelime tahmin modunu kullanabiliyor muyuz...? Örneğin 6730'da kısa mesaj yazarken t9 kelime tahmin modu açıkken yukarı aşağı yön tuşlarıyla kelime önerileri arasında geçiş yapılabiliyor ve t9 kelimelerine yeni kelime eklenebiliyordu... Acaba aynı şeyi Nimbuzz,ebuddy vb. anlık mesajlaşma programlarının içindeyken de yapabiliyor muyuz...? Bu iki modelden biri için yanıtlarsanız çok sevinirim teşekkürler...

teomaniaa

teomaniaa

Üye
As kardesım sana onerım telının guncellıgını kontrol et buyuk ıhtımal gunceldır eger olmazsa hard format at gene olmazsa telı hackle Bunları dene kesın olur =)

çözüm önerisine bak ya :D adam açılmıyo diyo sen format at diyosn format ne alaka yüklediği programın s60 v5 desteği yok ondandır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...