[HER MARKA] Bulamadığınız Tablet ROM'ları

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet KIROĞLU

Üye
dell venue 7 3770 in de varmı acaba hocam benim rom yokmu

Son düzenleme:

denizz74

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Çoğu arkadaşımız, tablet ROM sürümlerini bulmakta zorluk çekiyor.
Bulamadığınız tabletlerin ROM'larını sizler için temin etmeye çalışacağım. Sizden ricam, ayrı bir konu açarak bölümü şişirmeyelim. Bu konu altından, aşağıda verdiğim taslakta bana cevap atarsanız ben sizler için temin etmeye çalışacağım.

Tabletinizin markasını/modelini, kullandığınız son android sürümünü ve cihazınızın desteğini (3G/Wifi) yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım..
Mesaj birleştirildi:

iyi akşamlar elime geçen çalışmayan tabletleri topluyorum. Onları çalışır hale getirip online eğitimde çocuklara hediye ediyorum. bir tablet geldi visual land prestige elite 8qs bu cwm de kalıyor sürekli yazılım çökmüş ama bi türlü yazılımını bulamadım sitesine mail attım dönen olmadı yardımcı olabilirmisiniz..

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Mesaj birleştirildi:

iyi akşamlar elime geçen çalışmayan tabletleri topluyorum. Onları çalışır hale getirip online eğitimde çocuklara hediye ediyorum. bir tablet geldi visual land prestige elite 8qs bu cwm de kalıyor sürekli yazılım çökmüş ama bi türlü yazılımını bulamadım sitesine mail attım dönen olmadı yardımcı olabilirmisiniz..
İyi geceler ve hayırlı kandiller hocam. Yaptığınız işi tebrik ediyorum. Ben şöyle bir şey buldum. Belki siz de önceden buraya baktınız ama gene de atayım dedim. Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve denizz74

denizz74

Üye
İyi geceler ve hayırlı kandiller hocam. Yaptığınız işi tebrik ediyorum. Ben şöyle bir şey buldum. Belki siz de önceden buraya baktınız ama gene de atayım dedim. Kolay gelsin.
hızınız için çok teşekkürler ama bu siteden indirememiştim bendemi bir sorun var

• Beğen

Ahmet KIROĞLU

Üye
dell venue 7 3770 in de varmı acaba hocam benim rom yokmu

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve Ahmet KIROĞLU

Ahmet KIROĞLU

Üye
tesekkürler

• Beğen

Ahmet KIROĞLU

Üye
3730 muş vardsa onu gonderirmisiniz

mehmet_4234

mehmet_4234

Üye

NE YAZILIM NEDE BAŞKA BİR ŞEY BULAMIYORUM BU TABLETLE ALAKALI​

Termikel firmasının ürünü olan bu TPAD 10.1​

YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİM

Teknik Özellikleri​

Android 4,0 ICS İşletim Sistemi
Nvidia Tegra 2 Dual ARM cORTEX-9 1ghz işlemci
10.1 1280×800 Ekran çözünürlüğü
32gb emmc hafıza
1gb lp ddr 2 ram
2mp ön 5mp arka kamera
Wifi ve Bluetooth
E-compass Gyroscope g-sensor- light sensörlere sahip
2 x 0,5w Stereo hoparlör ve dahili mikrofon
3,7V 6500MAH LI-ON PİL
257mm x175mm x 10,5 mm

hakko1982

Üye
Merhaba nextbook 11.6 NXW116QC264 rom lazım teşekkürler

madenci1

Üye
Dark evopad A9010 tablet internet sayfalarını açmıyor 4.0.4 açması için enaz yükseltmek için yazılım arıyorum yardımınıza şimdiden teşekkür ederim.

Mehmetolgun

Üye
Reeder/M7go mt8167, Android 7.0, wi-fi

prowass

Üye
Easypro tab43 rom lazım var mı acaba ?

vedo52

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Çoğu arkadaşımız, tablet ROM sürümlerini bulmakta zorluk çekiyor.
Bulamadığınız tabletlerin ROM'larını sizler için temin etmeye çalışacağım. Sizden ricam, ayrı bir konu açarak bölümü şişirmeyelim. Bu konu altından, aşağıda verdiğim taslakta bana cevap atarsanız ben sizler için temin etmeye çalışacağım.

Tabletinizin markasını/modelini, kullandığınız son android sürümünü ve cihazınızın desteğini (3G/Wifi) yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım..
exper easypad e7han rom var mıdır elinizde

yamane

Üye
Merhaba

Oblio tablet mint 8x8 var mı

Üst Alt