hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim
Arkadaşlar grup acmıssınız beni onere ettiniz ama birilerinin çağırmasıyla olacak bişey değil bu ben girmek istemediğim için girmiyorum. Eğer böyle bir zorlamayla girceksemde iki gün sonra gene siteye girmekten vazgececeğim.

ama su var ki ben bu sitede gerçekten cok güzel dostlar buldum dostlar diyorum çünki bir tane iki tane değil hepsi birbirinden değerli birçok insan hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

simdi lütfennn su son olarak şunuu diyorum bu benim secimin ve seçimime saygı duyulmasını istiyorum .

benim için hepiniz gerçekten birbirinizden değerlisiniz.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
sen de bizim için değerlisin ablacım kalmanı isterdik :(
kendi seçimin kendine iyi bak

CEREN

CEREN

Üye
....

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Gonuşma gıızzz
Bu ne saçma hayat bu ne dingiL hayat ya bu ne kopuk hayat bu ne manyak yaşam tarzı yaa

leiche

leiche

Emekli Yönetici
hayat maxicepten fazlasıdır. umarım hayatında değer verdiğin şeylere karşılık bulur ve mutlu olursun. maxiceten tanıdık birilerinin gitmesi üzücü ama en azından onun açısından iyi olacağı için sevindiricidir.

ouSahin

ouSahin

Üye
kalmanı çok isterdik ablacım:(:agla

mAd_girL

mAd_girL

Üye
arzu abla kalsaydın demiyorum çünkü gitmek için haklı sebeplerin olduguna eminim kararında son derece de haklısındır mutlaka yolun açık olsun :(

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
arzu abla kalsaydın demiyorum çünkü gitmek için haklı sebeplerin olduguna eminim kararında son derece de haklısındır mutlaka yolun açık olsun :(
Ne haklı sebebi olacak ALLAH'ın SİVASLISI işte :sahan2:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
dinime küfreden... :D

mAd_girL

mAd_girL

Üye
evet sivaslı arzu ablacım :)

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
:sahan2::sopa::gun1::kirbac::pokey::stres::destere::seytan6::bangin::vurHele şu ALLAH'ın SİVASLISI cadılara cadaloslara bak hele.. Kafa kafaya vermişler bana laf söylüyorlar yahuu!!!! Höööyttt hadi ordan.....

mAd_girL

mAd_girL

Üye
hepimiz sivaslıyız :alkis:alkis

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Hepimiz SİVASLIYIZ diyenleri nedense SİVASLILAR grubunda göremiyoruz....

mAd_girL

mAd_girL

Üye
ben varım :|

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
O kopamaz bizden gidemez ;) Arzucum harika kalitede bir kişilik..Döneceğine inanıyorum ;)

saygıLar

manyak!

manyak!

Üye
ablacım artık bize kararına saygı duymak düşer ve öle yapıcaz seni burda görmek isteriz ama msnden idare etcez artık:)

iremm

iremm

Üye
Arzu eminim mervenin dediği gibi haklı sebeplerin vardır...sitede sevilen bir üyesin seni aramızda görmek isteriz (her ne kdr beni sevmesende :() ama kararına da saygı duymak zorundayız...umarım herşey dilediğin gibi olur ;)

mAd_girL

mAd_girL

Üye
seni niye sevmesin iremcüm :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt