hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
evettt resmimm kalmıstıı onuuu silmeye girdimmm girmişkende

iremm seni sevmediğim falan yok nerden cıkardın ben kimseyi sevmemezlik edemem hele seni tanımıyorum bile sahsen hiç hakkında yorumda bulunamam

ve en bu konuyu teşekkür amaclı açmıstım fakat nasıl desem hani ben gidiyorum falan diye konu acarlardaa arkasından 40 kişi gitme falan filan diye yazarlarya öyle hissettim oysa benn sessiz sedasızz hiçbir yoruma meydan vermeden gitmiştim :bilmem::bilmem::bilmem::bilmem:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
enteresan :sn:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Güle güle ..

Caine

Caine

Üye
ben geri döndüm diyemi gidiyorsun :D
şaka bir yana ne oldugunu ne bittiğini bilmiyorum. bilmeden yorum yazmak istemiyorum ama bir gün elbet gene görüşürüz. kendine kendin için iyi bak yeter :oke:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
GüLe GüLe Git AbLacım..
Sonuçta Senin Kararın..
İnşaLLah Tekrar MaxiCep'te Görürüz Seni..

Awerz

Awerz

Üye
Off kızı gene neye küstürdünüz anlamadım ben konusur dönderirim onu siteye neden benim haberim yok bir pm atsaydınız yeterdi:sn:

Ne haklı sebebi olacak ALLAH'ın SİVASLISI işte :sahan2:

ne olmuş sivas'lılara:sopa::sopa::sopa:

:sahan2::sopa::gun1::kirbac::pokey::stres::destere::seytan6::bangin::vurHele şu ALLAH'ın SİVASLISI cadılara cadaloslara bak hele.. Kafa kafaya vermişler bana laf söylüyorlar yahuu!!!! Höööyttt hadi ordan.....

cadaloz mu bak onu doğru söylemisin bende öyle diyorum da kabul etmiyor:ehe:ehe:ehe

Arzu eminim mervenin dediği gibi haklı sebeplerin vardır...sitede sevilen bir üyesin seni aramızda görmek isteriz (her ne kdr beni sevmesende :() ama kararına da saygı duymak zorundayız...umarım herşey dilediğin gibi olur ;)

irem hanım o kimseyi sevmemezlik yapmaz yada kimseye kin tutmaz kardeşim diye söylemiyorum emin ol hiç öyle bir düşüncesi yoktur

döner döner siteye ben konusurum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt