Hep Beraber Online Strateji Oyunu

• 12 Ekim 2012
  • 4027 Okunma
  • 35 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhaba maxicepin değerli üyeleri diyorum ki bir kaç arkadaş beraber bi oyun oynasak travian ikariam vs gibi beraber oynayabilceğimiz mobilden girilebilecek oyun olsa nasıl olur hem nokiaci iphone cu androidci die ayrimda olmaz

beyler herkes istedigi oyunu yazsin en fazla olani oynuycaz beraber simdilik sizden istediginiz oyunu ve kisa bilgiyle beraber genel gorunum fotosunu paylasirsaniz cok iyi olur iyi forumlar

Yazan: pirenuri
    AHMED... bunu beğendi.
  2. Gel jellywars oynayalım :)

3. ikariam oynuyorsan tau da beni bul :))

4. Ikariam Psi :yuru

5. ikariam travian bunlar ergen oyunu gelin beyler ogame ye ;)

6. kardeslerim benim demek istedigim hepimiz ayni oyuna bastan baslayalim ikariami cok oynadim o olabilir mesela

7. ikariami browser oyunu mu

- - - Eklendi - - -

:D evet öyley miş giriyorum şimdi bi uğraşıyim

- - - Eklendi - - -

oyunda hangi dünya yi seçeyim yeni başlıyorum oyuna ilk defa oynayacağım

8. ikariamda ayni adada olmak icin facebook arkadasi olmamiz gerekiyor seni ikariama davet etcem benim adama gelcen sen aimdilik oyunu ogrenmek icin bi adada basla

AHMED... bunu beğendi.
  9. tamam dostum üye olayım kullanıcı adımı söylerim
    Teşekkürler

10. Herkes bir oyun söylemişken benim söylememem olmaz :naughty: Bırakın hepsini Ogame gelin.Yılların vazgeçilmez oyunu.

11. mobilden oynalinabilcek bi oyun olmasi gerekiyor

12. Desert operations oynıyabilirisiniz ? bn 3 4 yıldır oynuyorum , strateji oyunu ve bayağı bi taktik becerisi gerekli

13. @pirenuri benim link verdigim oyun hem pc hemde mobil için optimize edilmiş

14. arkadaslar android ve apple ada acacagim ayni konuyu 3 gun sonrada oyunlar arasi anketle secim yapacagiz

- - - Eklendi - - -

Suanki oyunlar: jellywars,ikariam,ogame

- - - Eklendi - - -

@kerasus oyunu oynadim gorselligi zayif

15. ikariam giriş yaptım bir adada başladık bakalım :D opera mobil den sorunsuz oynanıyor

16. Avatar fight falan oynayın burası cep telefonları genel bölümü telefondan oynanan oyunlar olması lazım

17. Apple storda var mi

- - - Eklendi - - -

Cepten oynanacak olsun

18. vardır tabi ben apple yi bilmiyorum bu oyuna yeni başladım internet tarayıcı dan oynanıyor

19. Oyunun isimleri degisik oluyor apple stor da

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 01:10