Helal gıda programı

Sponsorlu Bağlantılar

OMG LOL!

OMG LOL!

Üye
saol....

cemee61

cemee61

Üye
arkadaslar programi calistiramadim ama sanirim programin mantigi su, bu icindekiler kisminda e kodlari vardir ornegin E441 jelatindir atiyorum bi seker aldiniz arkasinda E441 yaziyor turkiyedeyseniz bu buyuk ihtimalle sigirdan uretilmis jelatindir ama avrupada yasiyorsaniz bu buyuk ihtimalle domuzdan uretilmis jelatindir. pro burda devreye girerek sanirim bu elindeki domuzdan uretilmis olabilir diyodur. bu arada 3250 kullaniyorum ve suresi dolmus pro mu ne ole bisey diyo calistiramadim nasil calistiracagimi bilen varsa bi zahmet solerse cok makbule gecer:)

zaptik

Üye
:d:d:d:d

bora_16

Üye
saol

fighter

Üye
Arkadaşım sağol eklemişsin de insan yediği gıdanın helal mi haram mı olduğunu bilmez mi programa ne hacet bence programı yapanlar dalga geçmiş insanlarla diyelimki islama uygun birşey yiyorum ama benim haberim olmadan içine haram karışmış program ne yapacak bu durumda bana program helal derse Allah sen haram yemişsin dediğinde "ama bana program helal demişti mi" diyecem
:kop:zeka örneği.

shehzade

Üye
saolasın kardeş

cemal28

cemal28

Üye
saol

meyilmaz96

Üye
hocam saol bazen aklıma takılıyodu şimdi soran olursa bilmiyom demicem...

macman

macman

Üye
tşk.

farukhan

farukhan

Üye
eline sağlık..

kanunsuz_38

kanunsuz_38

Üye
saçmalardan seçmeler yok artık bu kadarıda gereksiz :D

p-siko mobile

p-siko mobile

Üye
hepinize teşekkürler kardeşlerim :) :) :)

zelihanur

zelihanur

Üye
teşekkürler benden sana rep:bye2:

SE4EVA

SE4EVA

Üye
ilginç bir program sağolasın :D

omeru47

omeru47

Üye
Eyyy cemaat-i müslimin yediklerinize dikkat ediniz sakıncalı olabilir:D

C.S

C.S

Üye
Harbiden güzelmiş :)

okkankaya

okkankaya

Üye
Teşşekürler

okkankaya

okkankaya

Üye
teşekkürler

CoDeYs

CoDeYs

Üye
teşekkürler

cink

Üye
Program şöyle çalışıyor arkadaşlar siz önünüze gelen yemeğin resmini çekiyorsunuz sonra resmi programla açıyorsunuz yemeğin içinde ne var ne yok size listeliyo böylece yemek helalmi yoksa harammı not olarak size bildiriyo ayrıca pro olarak bulursanız helal parayla alınıp alınmadığınıda öğrenmeniz mümkün (Bu ne ya böyle isim mi olur :ehe) Paylaşan arkadaşın emeğine sağlık

Üst Alt