heinz geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onur_poy

Üye
    Konu Sahibi
heinz geldi

Taraftarın dört gözle beklediği Heinz İstanbul'da

Galatasaray'ın yeni transferi Çek Marek Heinz, İstanbul'a geldi. Prag'dan eşi ve menajeri ile birlikte THY'ye ait tarifeli bir uçakla Atatürk Havalimanı'na gelen Heinz'ı, burada sarı-kırmızılı yöneticiler ve bir grup taraftar karşıladı. Taraftarların boynuna sarı-kırmızı atkı taktıkları Heinz, tezahüratlar eşliğinde, Atatürk Havalimanı'ndan konaklayacağı Çınar Otel'e gitti.
Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde yarın sağlık kontrolünden geçecek Çek futbolcu, ardından yeni takımıyla ilk antrenmanına çıkacak.

Solda görev yapacak

Almanya'nın Münchengladbach takımından transfer edilen Heinz'ın, Galatasaray'da orta alanın solunda görev yapması bekleniyor. Deneyimli futbolcunun hafta sonunda Süper Lig'in yeni takımlarından Sivasspor'a karşı oynayacağı müsabakada da en az bir devre sahaya çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu durumda şimdiye kadar sol kanatta görev alan Altan'ın ise ya orta alanın göbeğine çekilmesi ihtimali belirirken, son kararı Gerets, iki günlük çalışmanın ardında verecek.

Heinz milli maçta gol perdesini açtı

Heinz, ülkesi Çek Cumhuriyeti'nin Ermenistan ile oynadığı milli maçta gol perdesini açan isim oldu. İlk yarısı golsüz berabere biten karşılaşmanın 48. dakikasında rakip fileleri havalandıran Galatasaray'ın yeni transferi, kilidi çözen isim oldu. Ev sahibi takım bu dakikadan sonra üst üste goller buldu ve müsabakayı 4-1 kazandı.
:artı: :D
bu da son maçta attığı gol

(farklı kaydet)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
arkadasım kirlilik yapmayalım arastırmacı olalım.

onur_poy

Üye
    Konu Sahibi
insanları bilgilendirmek kirlilik yaratıyorsa ona diyecek bir şeyim yok

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by midnight@Sep 9 2005, 03:16 AM
Ellerine sağlık dimitradon...çok iyi.. ;;)
[post=]Quoted post[/post]​

pardon bi topikle karıstırdım..sürekli aynı topikler acılıyor ondan.. :ah:

CisSe

Üye
bu topicin aynısını ben önceden acmıstım boşuna yine acmana gerek yok benimkine girebilirdin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt