"Hedef Devler Ligi"

 • 11 Ekim 2012
 • 253 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Atletico Madrid'in golcüsü Radamel Falcao, La Liga şampiyonluğunun gerçekçi bir hedef olmadığını söyledi. Falcao, hedeflerinin gelecek sezon doğrudan Şampiyonlar Ligi’ne katılmak olduğunu söyledi.

  Atletico Madrid bu sezon La Liga'ya çok iyi girdi. Diego Simeone'nin öğrencileri ilk 7 haftada 6 galibiyet - 1 beraberlikle, Barcelona ile aynı puanda ligin zirvesinde yer alıyor. Durum böyle olunca Atletico taraftarı şimdiden 16 yıllık şampiyonluk özleminin dinip dinmeyeceğini konuşmaya başladı.

  Madrid ekibinin golcüsü Radamel Falcao ise taraftara beklentilerini düşürmesi çağrısı yaptı. Kolombiya Milli Takımı’yla kampta bulunan Falcao, bir Kolombiya gazetesine verdiği demeçte, La Liga şampiyonluğunun gerçekçi bir hedef olmadığını söyledi.
  Barcelona ve Real Madrid'in kendilerinden çok daha geniş bir kadroya ve büyük bir mali güce sahip olduklarını hatırlatan golcü oyuncu, sezon öncesi kendilerine Şampiyonlar Ligi’ne doğrudan katılma hedefi koyduklarının altını çizdi.
  Falcao bu hedefe ulaşacaklarına da inandığını belirtti. Madrid ekibi geçen sezon UEFA Avrupa Ligi’nde şampiyon olmasına karşın bu sezon Şampiyonlar Ligi’ne katılamamıştı. Atletico'nun başkanı Enrique Cerezo, gelecek sezon da Devler Ligi’nde mücadele etmemeleri halinde, bazı yıldızları satmanın kaçınılmaz olacağını söylüyor.
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/02/2019 - 00:40