HDD Birleştirme Programı


KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar. Benim 2 tane hdd var ve bunlar 6 parçaya bölünmüş durumda. Bunları birleştirmek için program arıyorum. Bir iki tane program buldum ancak işime yaramadı. Windows'un kendi içindeki de birleştirmiyor. Bildiğiniz bir iki program varsa paylaşırsanız sevinirim.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bilgisayarıma Sağ Tıkla Yönet\Disk Yönetimi\Oradan Hdd yi Bul Sağ Tık Birimi Sil Sonrada Diğerlerini Sil En Sonunda Komple Tek Oldugunda Sağ Tık Yeni Biirm Bu Kadar
 
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız dosyaları aktarabileceğim başka bir yer yok. Sorun orada.
 
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Windows'un kendi aracı işe yaramıyor ise 3. parti Yazılımların hiçbiri işinize yaramaz. En kesin çözüm olarak tüm HDD'ler için temiz kurlum yapmanız en iyi çözüm yolu olacaktır. Tabi önce HDD içerisindeki dosyalarınızı Bulut depolama yada bir başka depolama birimlerine aktarmalısınız. :oke:
 
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Zamanında böldüm işte şimdi yeni bilgisayar alınca iyice dosyalar filan birbirine karıştı. O yüzden ikiye düşürmek istiyorum. Daha önce başka bilgisayarda birlestirmistim programla.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt