hazırkarttan faturalı hatta geçenler çok avantajlı konuşuyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
hazırkarttan faturalı hatta geçenler çok avantajlı konuşuyor
Hazır karttan faturalı hatta geçen bireysel müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına uygun tekliflerimiz ile KDV ve ÖİV dâhil fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz:

TEKLİFLERİMİZ VE AVANTAJLARI

22TL'ye 8 Saat

Daha çok Turkcell'lilerle konuşanlara; ayda KDV ve ÖİV dâhil 22 TL'ye yani 110 kontör fiyatına(*), tüm Turkcell ve sabit hatlarla tam 8 saat!

Her Yön 19 Kr

Her yöne uygun fiyata konuşmak isteyenlere; her yöne dakikası sadece 19 Kr, yani dakikası 1 kontör!(**)

Hazır Kart’lı Arkadaşını Faturalıya Getir Kampanyası

Artık faturalı abonelerimiz de kazanıyor! Hazır Kart’lı arkadaşını faturalıya davet eden faturalı aboneler ve bu davet sonrasında faturalıya geçenler 30 gün boyunca Turkcell’lilerle konuşabilecekleri tam 1000 dakika kazanıyor.

Alo 60

Daha çok Turkcell'lilerle konuşurum ve yüksek bir sabit ücret ödemek istemem diyenlere; ayda KDV ve ÖİV dâhil 13 TL'ye yani 65 kontör fiyatına(*), tüm Turkcell ve ev iş numaraları ile tam 120 dakika!

Limon Ferahlığı!

Sınırsız konuşmak isteyenlere; ayda KDV ve ÖİV dâhil sadece 79 TL'ye tüm Turkcell’lilerle 5000 dakika, diğer yönlere de tam 1000 dakika!

BizBize Kamu

Kamu çalışanları ve emeklilerine süper teklif! Ayda KDV ve ÖİV dâhil sadece 45 TL'ye yani yaklaşık 250 kontör fiyatına(***) her yöne tam 1500 dakika!

• Beğen
Tepkiler: tksharmely ve LAZOFLU

paradox1026

paradox1026

Üye
O kadar fazla avantajlı değil!

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
bilmem o sizin görşünüz 100 kontör 19 lira 25 dakika görüşebiliyorsunuz ama faturalı da 22 liraya 8 saat tam 480 dakika aynı zaman da paketin asıl fiyatı 52 tl dir

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bilgi için teşekkürler.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Teşekkürler bilgi için

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar ;)

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Turkcell her zaman kazandırır, Turkcell'liler her zaman kazanır :)
Şimdiye kadar Turkcell kontörlü hattımı 4 haneli rakamlarda ücret ödemeden Turkcell ile gördüm. Daha ne isteyebilirim ki :)

arslansem

arslansem

Üye
Turkcell her zaman kazandırır, Turkcell'liler her zaman kazanır :)
Şimdiye kadar Turkcell kontörlü hattımı 4 haneli rakamlarda ücret ödemeden Turkcell ile gördüm. Daha ne isteyebilirim ki :)
:hmmm nasıl yani

festival50

festival50

Üye
tesekkurler bılgıler ıcın

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici

Çok basit. Hattımda şuanda 1103 kontör var ( normal kontör ) hiç birine para vermedim.
* MobiWar Kampanyası >> 750 Kontör
* Aran Kazan Kampanyası >> 500+500+600+100 = 1700 kontör

Daha aklıma gelmeyen bir sürü kontör...
Her yöne her ay 120DK Konuşma bedava + Turkcell şebeke içi her ay 180DK konuşma bedava + 1200 DK her yöne konuşma süresi 35TL.

Tek başına turkcell her ihtiyacıma yetiyor kısacası :)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
Çok basit. Hattımda şuanda 1103 kontör var ( normal kontör ) hiç birine para vermedim.
* MobiWar Kampanyası >> 750 Kontör
* Aran Kazan Kampanyası >> 500+500+600+100 = 1700 kontör

Daha aklıma gelmeyen bir sürü kontör...
Her yöne her ay 120DK Konuşma bedava + Turkcell şebeke içi her ay 180DK konuşma bedava + 1200 DK her yöne konuşma süresi 35TL.

Tek başına turkcell her ihtiyacıma yetiyor kısacası :)

bak ne yapacam sana ben sana bir üyelik başlatayım da :ehe:ehe

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Ne üyeliği başlatacaksın ki anlamadım :)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
kontörlerinin gideceği bir üyelik :islik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt