Hazır kart her yöne 300 bedava sms * yeni*

Sponsorlu Bağlantılar

blueboytr

Üye
    Konu Sahibi
Hazır kart her yöne 300 bedava sms * yeni*
Aman parmaklara dikkat!

Şimdi BizBize Kampus'lüler 1 ay tüm Turkcell'lilere 3000, yurt içi her yöne 300 mesaj atıyor hem de sadece 30 kontöre!

Şimdi BizBize Kampus'lüler 1 ay tüm Turkcell'lilere 3000, yurt içi her yöne 300 mesaj atıyor hem de sadece 30 kontöre!
SMS 300 ya da SMS 3000 yazın, 2380'e yollayın, sadece 30 kontöre yüzlerce ya da binlerce mesaj atin!
Kampanya ile BizBize Kampus'lüler 30 kontöre 1 ay boyunca tüm Turkcell'lilerle mesajlaşabilecekleri 3000 SMS ya da yurt içi her yöne mesajlaşabilecekleri 300 SMS alabilecekler.
Turkcell'lilerle mesajlaşmak için SMS 3000 yurt içi her yöne mesajlaşmak için SMS 300 yazıp ücretsiz 2380'e gönderin.SMS paketlerini alabilmek için hattında yeterli kontör olması gerekiyor.Kayıt için gönderdiğin kısa mesaj ücretsiz. SMS 300 paketi 08 Temmuz-31 Ağustos 2008 tarihleri arasında satın alınabilir. SMS 3000 paketi 08 Temmuz-31 Aralık 2008 tarihleri arasında satın alınabilir.Turkcell kampanya süre ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
100 ve üzeri kontör yükleyip 1 aylık Turkcell’lilerle mesajlaşabilecekleri 1000 SMS kazanan BizBize Kampus’lüler, kazandıkları 1000SMS ya da 1 aylık süre bittikten sonra SMS 3000 veya SMS 300 paketini satın alabilirler.
SMS 3000 veya SMS 300 paketi olan BizBize Kampus’lüler, paketlerindeki SMS’ler veya paketin süresi bittikten sonra günde 5 SMS ya da 3 SMS’ten sonra bedava kampanyasından yararlanabilirler.

Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Kampanyadan bireysel hazırkartlı BizBize Kampus'lüler faydalanabilir.
Kampanya başvuruları hangi tarihte ve hangi kanaldan olacak?

Kampanya başvurusu 08 Temmuz 2008 tarihinde SMS kanalı ile başlayacak.
Aynı ay içinde SMS 300 ve SMS 3000 paketlerinin ikisini de alabilir miyim?

Hayır. 1 ay içinde yalnızca 1 adet paket satın alınabilir.
SMS paketlerini nasıl alabiliyorum?

30 kontöre 1 ay boyunca tüm Turkcell'lilerle mesajlaşmak için SMS 3000 yazıp 2380'e gönderebilirsin.
30 kontöre 1 ay boyunca her yöne mesajlaşmak için SMS 300 yazıp 2380'e gönderebilirsin.
Paket bedeli olan 30 kontör anında hattından düşecek. SMS paketlerini alabilmek için hattında yeterli kontörünün olması gerekli.
Kayıt için gönderdiğin kısa mesaj ücretsiz.
Paketten yararlanabilmek için hattın aktif olması gerekmektedir.
SMS paketlerindeki kısa mesaj haklarımı kaç gün boyunca kullanabileceğim?

SMS paketindeki kısa mesajları, paket tanımlaması yapıldıktan sonraki 1 ay(30 gün) içerisinde kullanabilirsin. 1 ay içerisinde kullanılmayan kısa mesajlar silinecek.
Kampanyadan kalan kısa mesaj adetlerimi öğrenebilecek miyim?

Evet, kalan kısa mesaj adedi miktarlarını *123*2#'yi tuşlayarak sorgulayabilirsin .
SMS 300 paketindeki 300 adet kısa mesaj nerelerde geçerli?

Paketteki mesajlar tüm Turkcell, Hazır Kart, Muhabbet Kart abonelerine gönderilen mesajlar ile diğer operatörlere gönderilen mesajlar için geçerli. Uluslararası mesajlar ve Yıldız Falı, Haber, Resim, Melodi gibi kısa mesaj servisleri için geçerli değil. KKTC'de (ve KKTCell'e) ve Roaming'de atılan mesajlar ayrıca ücretlendirilecek.
SMS 3000 paketindeki 3000 adet kısa mesaj nerelerde geçerli?

Paketteki mesajlar tüm Turkcell, Hazır Kart, Muhabbet Kart abonelerine gönderilen mesajlar için geçerli. Diğer operatörlere gönderilen mesajlar, Uluslararası mesajlar ve Yıldız Falı, Haber, Resim, Melodi gibi kısa mesaj servisleri için geçerli değil. KKTC'de (ve KKTCell'e) ve yurtdışında atılan mesajlar ayrıca ücretlendirilecek.
Günlük SMS atma sınırı var mı?

Hayır, kampanya ile gün içinde istediğin kadar mesaj atabilirsin.
Bu fırsattan bir kereden fazla yararlanabilir miyim?

Evet. Ancak 1 ay içinde yalnızca 1 kere yararlanabilirsin.
SMS paketindeki SMS'leri TurkcellMesajlarım ve AkıllıMesaj'dan kullanabilir miyim?

Hayır. SMS paketindeki kısa mesajlar TurkcellMesajlarım ve AkıllıMesaj'dan atılan SMS'ler için geçerli değil.
SMS paketleri alan BizBize Kampus'lüler 5 SMS ve 3 SMS kampanyalarından yararlanabilecek mi?

Hayır. SMS paketlerindeki SMS'ler bittikten sonra diğer kampanyalardan faydalanabilirler.
SMS paketini satın alan BizBize Kampus'lüler, kontörleri kalmadığında da mesaj gönderebilecek mi?

Evet. Aldıkları paketteki SMS hakları bitene kadar, kontörleri kalmasa da SMS atabilecekler.
Paketteki SMS hakkı bittiğinde hakkımın bittiğiyle ilgili bilgilendirme mesajı gönderilecek mi?

Hayır, gönderilmeyecek. Kalan kısa mesaj haklarını sorgulayarak kalan mesajları öğrenebilirsin.Kalan kısa mesaj adedi miktarlarını *123*2#'yi tuşlayarak sorgulayabilirsin.
Kısa mesaj paketi alındıktan sonra hat devredilirse kısa mesaj hakları da devrolur mu?

Hayır.
Kısa mesaj paketi alındıktan sonra numara değişikliği yapılırsa kısa mesaj hakları yeni numarada kullanılabilir mi?

Hazırkartlı numara ise kullanılabilir, faturalı hat ise kullanılamaz silinir.

ycg35

ycg35

Üye
süper yha 30 kntr uygun bilgi için tşkkrlr :)

piri.reis

piri.reis

Üye
bu yeni kampanyayı bu siteden ilk ben duyurmuştum ama benim konum silinip başkaları tarafından yenisi açılmış.

bu bana yapılan tamamen emeğe saygısızlıktır.

bu siteye çok kırgınım.

hatta bundan sonra konu açmayı bile düşünmüyorum.

ne zaman konu açsam ya düzenleme yapılıyor. ya da silinip başkaları tarafından açılıyor..

pm atarak konumun neden silindiğini sormaya çalıştığımda en az 50 mesajımın olması gerektiği yazdığı için pm ile işimi çözemedim.

ama dediğim bu forumda kesinlikle emeğe saygı yok
şu anda işyerindeyim. link eklemeye vaktim olmamıştı.
akşam eve gidince gerekli link ve ayrıntıları ekleyecektim..

çok üzgünüm....

elveda

canturgay

canturgay

Üye
piri.reis pm den açıklamaya çalıştım..;):)

Lion Heart

Lion Heart

Üye
yinede avea'nın 5000 sms kampanyasından daha ucuz değil...

cool_eagle

Üye
ii oldu bu yaa... 5000 sms bitmiodu :D 3000 yeter :D

yigitcaner

yigitcaner

Üye
300 bedava sms 30 kontör!!! bu nasıl iş???

thecarbon

Üye
cok guzel bı kampanya

sercany54

Üye
her yöne yok mu ya her yöne 1000 sms 3000 sms nerelerdebunlar :D

Üst Alt