Haydarın Karısına Yazdığı Mektup

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Haydarın Karısına Yazdığı Mektup
"Menekşe moru gözlüm, al yanaklım, seni bir daha dövmeyeceğim. Lütfen artık eve dön. Bak Yaşar halıya kustu, kusmuk seni bekliyor. Ayaklarım bugün de hep seni aradı, yıkanmak için. Seni çok arıyorum, bir haftadır akşam rakılarının tadı tuzu yok... Ev sensiz çok ıssız. Gerçi nasıl, nerede yattığımı, kime nasıl öptüğümü falan hiç hatırlamıyorum ama onun sen olmadığını bir büyük rakının sonunda dahi hissedebiliyorum.
Kezban, ben sana aşığım. Eve döndüğün gün, bunu arkadaşlarla kutlayacağım. Sen, kanlar içerisinde evden kaçarken nasıl duygulandığımı bilemezsin. Elimdeki şişeyi, hırsımdan ananın fotoğrafına fırlattım. (Artık duvarları gelince silersin.) Kezban bir de gelirken 2 paket kısa Maltepe getirebilir misin?
Dün Zeynep okula gitmeyip dolma sardı, ben de okeye dönerken dikkatleri dağıtmak için habire dolma yiyip,"yiyin yiyin nefis olmuş" dedim. Nasıl zeka ama.. Zeynep'in tezkeresinde okul ve sınıf kısmını boş bıraktım. Onu da mı ben dolduracağım?
Bu sabah seni kaçırışım aklıma geldi, efkarlanıp bir cıgara yaktım. On dört yaşlarında taş gibi kızdın. Nasıl; Mehmet, Abidin, Ramazan, Yusuf gelip seni döve döve taksiye atmıştık? Peki, seni piknik tüpü ile dövüşümü hatırlıyor musun? Yeni evliydik, bir boğaz gezisi dönüşüydü. Mehmetgiller kapıda bekliyorlardı, sen daha roka bile hazırlamamıştın ve Ramazan içeriden "ROKA!" diye bağırmıştı. Mutfağın kapısını içeriden nasıl kilitlediğimi, ocağın oradan tüpü nasıl kaptığımı falan hiç hatırlamıyorum. O gece Ramazan 'lar gidince sen Yaşar ‘ı doğurdun. Huysuz mu huysuz, koca burunlu Yaşarımı... Bu arada son maaşınla Yaşar ’a don falan aldım...
Artık yuvana dön, asabımı bozma!

Kocan Haydar

paratoner

Üye
zuahhahaa :kop:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:lol2:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kusmuk seni bekliyor.. :haha:

Muıhahahahaha :kop: :kop:

paratoner

Üye
bide artik yuvana dön adam1n asabini bozma demez mi :kop:

Caine

Caine

Üye
:lol2: :lol2: :lol2:

delimakina

Üye
caine imzan hos değil ribery kısmı ve uzun tartışmalara yol açar lütfen

KaKa

Üye
:D :D :D

delimakina

Üye
bu arada güzelllllllllllllll

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by delimakina35@Jun 21 2005, 10:19 PM
caine imzan hos değil ribery kısmı ve uzun tartışmalara yol açar lütfen
[post=92683]Quoted post[/post]​

Caine , önceden franck_ribery idi.Nick değişmini belirtmesinde bi sakınca yok ki böyle nick değişimlerinde belirtilmesi gerek.. ;)

yılmass_

yılmass_

Üye
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

WitchKing

Üye
:D kusmuk seni bekliyor :D

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
:d:

Üst Alt