Hayatınızda yaptığınız Büyük/Küçük hırsızlıklarınızı yazınız :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FlaxLy

FlaxLy

Üye
    Konu Sahibi
Hayatınızda yaptığınız Büyük/Küçük hırsızlıklarınızı yazınız :)
Başlıkdaki gibi beyler konu tamamen eğlence amaçlıdır. Ancak asayiş ekipleri burayı görürlerse bilemem artık.

Kurallar :

Her türlü hırsızlık yazılabilir.
Sabıkası bulunan arkadaşlar konuya lütfen cevap yazmasın :ehe

Başlıyorum :

Ben 2 hafta önce Bursa'da Kent meydanı avm de / avşar sinemalarında "Çizmeli kedi 3D" adlı filmden 3D gözlük yürüttüm. Amacım 3D oyunum olan "speedx" 3D özelliğini oynayabilmekti ama yapamadım :ağlarım:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Birinin kalbini çaldım :utandım: :ehe

• Beğen
Tepkiler: İncİnat

Hasan

Üye
küçükken sakız çalmıştım AVMden :ehe

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Bakkal amcadan sakız yürüttüm hemde 10-15tane :D

tempestshine

tempestshine

Üye
Kopyada hırsızlık oluyor mu ? :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
ƒℓα[χ]ℓу;4296191' Alıntı:

evet oluyor :ehe

Kız arkadaşımın atkısını çalmıştım :sarıl:
Kız arkadaşının atkısını ne çalıyorsun yahu :D istesen vermezmiydi :D bende her birinden anı var :d:

anılbaran

anılbaran

Üye
say say bitmez ooo :ah

FlaxLy

FlaxLy

Üye
    Konu Sahibi

Kız arkadaşının atkısını ne çalıyorsun yahu :D istesen vermezmiydi :D bende her birinden anı var :d:

Herşey güzel gidiyordu. Bitirelim diyince aldım atkısını. Ohh iyi oldu hemde sıcacık tutuyor :ehe

Lokantada çalışıyordum. Herkes cumaya gidince beni nöbetçi yapmışlardı. Baktım pideler lahmacunlar kebaplar. Dayanamayıp yemiştim. Ama farketmediler :kop2:

'Lorelai

'Lorelai

Üye
Küçükken tebeşir çalıyordum okuldan, öğretmencilik oynamak için :kop:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
arkadaşın kalem kutusunu çalmıştım ama çok güzeldi kullanmaya kıyamıyodum ee eve de götüremiyodum sınıfta bir yere saklamıştım hademe bulup çöpe atmış :kop: eğer kopya çekmekte sayılıyorsa her sınav kopya çekerim iyi olan dersim bile olsa kopya çekerim emin olmak için :D

Atacan-

Atacan-

Üye
Başlıkdaki gibi beyler konu tamamen eğlence amaçlıdır. Ancak asayiş ekipleri burayı görürlerse bilemem artık.

Kurallar :

Her türlü hırsızlık yazılabilir.
Sabıkası bulunan arkadaşlar konuya lütfen cevap yazmasın :ehe

Başlıyorum :

Ben 2 hafta önce Bursa'da Kent meydanı avm de / avşar sinemalarında "Çizmeli kedi 3D" adlı filmden 3D gözlük yürüttüm. Amacım 3D oyunum olan "speedx" 3D özelliğini oynayabilmekti ama yapamadım :ağlarım:

Boşa çalmışsın :) kullana bilmen için ışın dağıtan emitter aparatlarınıda çalmalıydın projeksiyon katından:) Ayriyeten projeksiyonist olarak gözlüğü geri vermeni öneririm..O gözlüğü dağıtan ve çıkışta toplamayı unutan elemandan her gözlük için 80 dolar maaşından kesinti yapmışlardır. Ayrıca bi film önerisi daha yapayım "underworld 3D"filmini izle.Bir şeyler çalmak istiyorsanızda müzik aleti Çalın :)

Astrosman

Astrosman

Üye
7.sınıfta iken o zamanın kanal d de yabancı damat dizisi ile kendimi yunan sanmıştım. Yunanca öğreniyordum. Yan sınıfta ders te arkadaşın biri ansiklopedi getirmiş. Orada baktım yunanca alfabe var sayfaları tek tek yırtıp almıştım. Sınıfta kimse yoktu. Of ne korku idi ama...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bu konuyu hırsızlığa teşvikten kapatsam mi diye düşünüyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt