Hayatı Boyunca Hiç Ayakkabı Giymemiş Adam

BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi

hikmet366

hikmet366

Üye
müslümanlar mıla onlar

- - - Eklendi - - -

simdi fark ettim ayaklarında poşet var

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
nerde yasıyorlar onlar.

Incubus

Incubus

Üye
Yalnız bir adam var ama adamlar değil resimlerdeki aynı adam :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Nal da takmak lazım bu ne la böyle

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
bu adamda statik elektrik bulunmaz. He bunlar evin içinde ayakbılarını çıkartmıyor o daha vahim

Preloader

Preloader

Üye
ıygğğğ nolmus lan adamın ayaklarına :ehe

Buğra

Buğra

Admin
Bana pek inandırıcı gelmedi çocukken hiç ayakkabı giymemiş mi? :hmmm

serecans

serecans

Üye
adamı eve yanaştırmam valla u neymişla

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
ne yani marifet mi şimdi bu ayakkabısız gezmek :D:alkis

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Pahalı aYAKKABİ fiyatlarına isyan ediyor...çocuklar ayakkabı giyemiyor,piskevit yiyemiyor:ehe

Turan

Turan

Üye
pislikten baska bisey değil

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Boş muhabbet gerçeklik payı olmayan bişey.

• Beğen
Tepkiler: 35 TC 1923
marist

marist

Üye
:oha2:

DDorlion

DDorlion

Üye
kafayi yemis :s

- - - Eklendi - - -

kafayi yemis :s

qarzulocne

qarzulocne

Üye
Iyi arastirmak lazim. Hic ayakkani giymemis mi? Yoksa hic ayagini yikamamis mi :confused: tamam ayakkabi giymedin de foto cektiriyosun ulan bu su tut ayagina :banghead:

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Ayakkabı ıcad oldu mertlık bozuldu

GameOfShadows

GameOfShadows

Üye
al ışte

kerem28yuksel

Üye
:ohannes: olum benım ayaklar bole ollsa annem ayaklarımı tuz ruhuna batırır yaa :)

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt