Havalı Tüfek İle Cam Vurma Denemeleri

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Havalı Tüfek İle Cam Vurma Denemeleri
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Kaç metreden atıyorsun...

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Severim havalı tüfeği. İzleyelim bakalım

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hangi marka Hatsan Striker Edge mi ?

PALA.

PALA.

Üye
5.5 saçmalar 4.5mm göre çok fiyatlandı altı üstü kurşun...
İyi sıfırlamak lazım.Ama zamanla içindeki yayın gücü düştüğünden etkili menzilide azalıyor, 40 metre az değil...

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
5.5 saçmalar 4.5mm göre çok fiyatlandı altı üstü kurşun...
İyi sıfırlamak lazım.Ama zamanla içindeki yayın gücü düştüğünden etkili menzilide azalıyor, 40 metre az değil...
2.Videoda Bulunan Eski Evin ORalardan Hemen Hemen Ortalama 30 40 Metre Sayılır İşte. Mermiler 5.5 mm Mi Kalibremi Neydi Dediğğin Gibi Mermiler İş Yapmıyor Dandikler Bayaği Bir Hafif Oldukları İçin Rüzgarda Kuş Gibi Uçuyorlar :D
Kutusu 3 5TL Bişeydi Sanırım

PALA.

PALA.

Üye
2.Videoda Bulunan Eski Evin ORalardan Hemen Hemen Ortalama 30 40 Metre Sayılır İşte. Mermiler 5.5 mm Mi Kalibremi Neydi Dediğğin Gibi Mermiler İş Yapmıyor Dandikler Bayaği Bir Hafif Oldukları İçin Rüzgarda Kuş Gibi Uçuyorlar :D
Kutusu 3 5TL Bişeydi Sanırım
Bazı saçmaları tam 5.5mm yapmıyorlar, fişek namluda gevşek kaldığından basınç hepden düşüyor.
Kimiside çok kalın oluyor oda namluyu terk etmiyor.Zamanla yayı değiştirmek gerekiyor, kurulu unutmayın bozuluyor...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bazı saçmaları tam 5.5mm yapmıyorlar, fişek namluda gevşek kaldığından basınç hepden düşüyor.
Kimiside çok kalın oluyor oda namluyu terk etmiyor.Zamanla yayı değiştirmek gerekiyor, kurulu unutmayın bozuluyor...
5 Yıl Garantisi Var Sözde :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Garanti olsa ne olur düzgün kullanmak lazım, bizde vardı bir tanıdığa verdik tam dolduruşta unutmuş yayı bozuldu...
Ahaahaha :D Bir Ata Sözü Derki Araba Ev Aletleri (Matkap) Vs Emanet Verilmez Veriliyorsada Muhakkak Sahiplerinden Biriside Onunla Gitmeli :)

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
O çimenlik alanlarda bahçelerde ne güzel yaşanır . Hayalimdeki yerler. Atışlar güzeldi. Paylaşımlarınızın devamını dilerim.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
O çimenlik alanlarda bahçelerde ne güzel yaşanır . Hayalimdeki yerler. Atışlar güzeldi. Paylaşımlarınızın devamını dilerim.
Ahaha Deme Ya :D Gel Dostum Orası Harabe Kimse bişey Demez Sana İstediğin Gibi Otur :D safsghj

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
bilisimler

bilisimler

Üye
Ahaha Deme Ya :D Gel Dostum Orası Harabe Kimse bişey Demez Sana İstediğin Gibi Otur :D safsghj
Sağol dostum :anlas: yıllardır hayatım apartmanda geçti o yüzden böyle yerleri çok severim atarız oraya masayı bir elimizde sıcak çay bir elimizde cepte internet birde mis gibi hava akşamada mangal sıcak sıcak off be kıral biz oluruz hayali bile güzel.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Sağol dostum :anlas: yıllardır hayatım apartmanda geçti o yüzden böyle yerleri çok severim atarız oraya masayı bir elimizde sıcak çay bir elimizde cepte internet birde mis gibi hava akşamada mangal sıcak sıcak off be kıral biz oluruz hayali bile güzel.
:D

• Beğen
Tepkiler: bilisimler

Üst Alt