Yardım Hava Durumu Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

zaybatsu

zaybatsu

Üye
    Konu Sahibi
Hava Durumu Problemi
selam arkadaşlar benim 808 in hava durumu 2,3 gündür göstermiyor aynı hata sizdede varmı aceba yoksa sorun sadece bendenmi kaynaklanıyor...?

şöyle yazıyor:en son hava durumu tahmini mevcut değil.
bu ne demek oluyor internetim var 3g de var ama ginede güncellemiyor lütfen yardım!

ultrabal10

ultrabal10

Üye
aynen 2 gündür bende de aynı problem var

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
nokia malesef haber vermeden hava durumu uygulamasını sonlandırdı..yakında diğer serverları da kapatacak ve symbian dımdızlak ortada kalacak..

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
sena5135

sena5135

Üye
Symbian bitiyor!!

• Beğen
Tepkiler: sizirli
cyborg78

cyborg78

Üye
N8 de çatır çatır gösteryo, bence başka bişiy vardır :pro:

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
farklı şehirleri aramayı dene,hata veriyor

MaxipmaN

Üye
ciddi ciddi göstermiyor edecek küfür bulamadım

zaybatsu

zaybatsu

Üye
    Konu Sahibi
aceba yeni güncelleme mi çıkarıcaklar belki daha iyi göstermesi için programı değişecek _?mademki bukadar önem vermiyorlar elimizdeki ciazın sistemini windows yapmak için bir uygulama çıkarsınlar bari

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Evet, hava durumu bilgisi yok diyor ama haritalardan açıyor

asigsasi

asigsasi

Üye
başka alternatif ler var gismeteo , goo weather widget, d13 weatherclock mevcut :)

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
bendede yok alternatif uygulamaları kullanıyorum

zaybatsu

zaybatsu

Üye
    Konu Sahibi
bir sitede araştırdım:

app stop 1.20 yükle. orada hava diye bir uygulama olması lazım..bir şekilde o kapanmıştır. kapatırsan hava durumu widget çalışmaz.aklında olsun.

Diye bir yazı yazmış arkadaşın biri peki bu app stop 1.20 nasıl yüklicez bilen varmı ?
app stop 1.20 yi mağza dan bulup kurdum fakat gine olmadı

sLeepLe

sLeepLe

Üye
hayır artık hava durumu bitti bende de göstermiyor. Ama harita çalışıyor alternatiflere yönelin :)

zaybatsu

zaybatsu

Üye
    Konu Sahibi
2 tane indirdim 2 side beş para etmez ya türkçe olup aynı onun gibi kolaykullanımı olan varmı aceba ?

ve
ş[email protected] a şikayet de bulundum cevap verirseler burda paylaşırım.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
hava durumu servisi malesef sonlandırıldı,yakında haritalara da sıra gelebilir

BRKTNL

BRKTNL

Üye
o zaman hepten yuttuk hapı :/

sena5135

sena5135

Üye
Yakında telefonu kullanamıcaz!!:D

BULENTATASEVEN

Üye
Arkadaşlar aynı sorun bendede var accuweatherden başkası çalışmıyor spb weather handyweather denedim yine aynı spb weatherde saat tarih yanlış hatası veriyor kullandığınız rom nedir bendeki Evols bence başka bir sorun var hepsimi bianda sonlandırdı

sLeepLe

sLeepLe

Üye
hava durumunun bağlantısını kestiler işte sorun falan değil 2014te zaten komple biticeğini açıklamışlardı alışın böyle durumlara :)

cyborg78

cyborg78

Üye
darısı yenilerin başına androtle wp'nin .d
vercekler gazı hadi yavrum bak yeni uylamalar cattara cuttara satçaklar telleri, ondan sonra tıss hava gazı :gul:

Üst Alt