Hattımı Vodafone a Taşımak İstiyorum . Sizce Taşımalımıyım ?

Sponsorlu Bağlantılar

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
Hattımı Vodafone a Taşımak İstiyorum . Sizce Taşımalımıyım ?
Hattımı vodafone a taşımayı düşünüyorum bunu vodafone kullanıcılarına sorsam daha iyi olur diye düşündüm .

1.Hattımı taşıdığım zaman bana ne kadar bedava gelecek ?
2.Vodafoneda mesaj paketlerinin ücretleri ne ?
3.İnternet paketlerinin ücretleri ne ?
4.Vodafone heryerde güzel çekiyormu ?
5.Sizin karşılaştığınız bi kötü durum varmı ?
6.Turkcell gibi kazık atmayı severmi ?

Lütfen bu sorularıma cevap verin .

izmirligenc

izmirligenc

Üye
1

2

3 http://www.maxicep.com/vodafone-kampanyalar-tarifeler/vodafone-yeni-cepnet-paketleri-341265.html

4 Suanda sikinti yok die dusunuyorum
5 Kullanmadim suan icin bilemiyorum ama en iyi suan vdfn gozukmekte sonra avea hicbirzaman turkcel bana gore tabiki
6kullananlar yazsa daha iyi olur

eyup007

eyup007

Üye
bende vodofone geçmek istiyorum ek bir ücret ödemem gerekirmi?

yrıca bilmiyenlere söyliyeyim vodofone cep net tarifesinde .050 kuruştan sonra 5mb hızlı internetiniz oluyor 5mb hızlı interent bitincede o gün içinde sınrsız internete girebiliyorsunuz fakat hız biraz düşük o0luyor telefonu pc ye bağlayın doya doya video izleyin...bu yüzden vodofone geçmek istiyorum ayrıca internet paketleride hem kalite hem ucuz

satcell

satcell

Üye
bedavası en bol hat şuan Vodafone sonra Avea

sarıoklar

Üye
numara taşımak ücretsiz,hemen geçin.

ilo53

ilo53

Üye
arkadaslar bende aylık 100 mb hızlı ondan sonra hız dusuyo sınırsız cok super bıse ınternette suan onde ınternet kullanan bırıysen sende tası bence pc ye baglayıp gırebılıyorsun

colaturka14

Üye
hemen geç.

eyup007

eyup007

Üye
bugün götürmeyi düşünüyorum :)

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
çok saolun arkadaşlar göğüşleriniz için teşekkürler .

harock

harock

Üye
sağolun bende bugn vodafneye başvurdum :d:

ByAbsn

ByAbsn

Üye
Bende vodafona geçicem türkcel kazıklıyor daha fazla kazıklanmayın

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
hemen geç arkadaşım bende 9 nisan itibariyle vodafoneye geçtim 9 mayısta 1 ay olacak şu anda memnunum hiç durma turkcell işin tadını kaçırdı zaten.....

Paranoya

Paranoya

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadaşlar geçtim vodafone ya .

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
tebrik ederim arkadaşım iyi bir karar vermişsin hayırlı olsun buna inanın artık turkcell de kaçan canını kurtarıyor.ben bile 10-12 yıllık turkcell abonesiydim ben bile duramadım..

harock

harock

Üye
Arkadaşım kaç günde geçtin ben 30 nisan cuma günü başvuruda bulundum hala geçmedim ??

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
arkadaşım 6 gün sürüyor 6 günde geçiş tamamlanıyor....

harock

harock

Üye
Yarın geçmiş oluyorum bende :D:D

suan itibari ile bende vodafonlu oldum cok mutluyum i <3 u vodafone:sarıl:

valentinus32

Üye
10 yıllık turkcell kullanıcı olarak 5 ay önce 0533 lü hattımla vodafone geçtim ücretlerde sıkıntı yok gayet iyi lakin sık sık görüşme yaparken telefon kesiliyordu ya şebeke birden kesiliyordu yada kayıt yaptırın gibi bir ibareyle karşılaşıyordum , vodafone bayiine gidip durumu anlattım , sim karttan olur dediler ve kartımı yenilediler lakin aynı sorun devam ediyor merak ediyorum geçen diğer arkadşlardada bu tarz sorunlar yaşanıyormu çözüm bulamazsam artık hattı kapatıp yeni bir hat almayı düşünüyorum ama buda sıkıntı yaratacak çünkü eski numaramı yenisi ile değiştirip herkese haber vermek zor bir iş olacak.

atek59

Üye
10 yıllık turkcell kullanıcı olarak 5 ay önce 0533 lü hattımla vodafone geçtim ücretlerde sıkıntı yok gayet iyi lakin sık sık görüşme yaparken telefon kesiliyordu ya şebeke birden kesiliyordu yada kayıt yaptırın gibi bir ibareyle karşılaşıyordum , vodafone bayiine gidip durumu anlattım , sim karttan olur dediler ve kartımı yenilediler lakin aynı sorun devam ediyor merak ediyorum geçen diğer arkadşlardada bu tarz sorunlar yaşanıyormu çözüm bulamazsam artık hattı kapatıp yeni bir hat almayı düşünüyorum ama buda sıkıntı yaratacak çünkü eski numaramı yenisi ile değiştirip herkese haber vermek zor bir iş olacak.

arkadaşım beş aydır vodafonde sen tekarar geri yani hatını turkcelle taşıya bilirsin ben de vodafone taşıdıdım hatımı ama rahat edemedim aynı sorunlar bendede oldu ve geri turkcelle döndüm şuan internet için yeni vodafone hat aldım ve cepözgür tarifesine gectim 30 tl yükledim vodafonlarla aramabaşı 40krş ama şasen ben 40 50 dakkadan fazla konuşamadım çeken telefon şebekesi birden gidio ve sonra geri geliyor.. ama internetine deceğim bişey yok ucuz olduğu için tektuk kopmalar oluyor ama ayda 8 tl sınırsız internet veren başka oparatör yok..

hulyamm33

Üye
bnce tasıma
bn bugune kadar vodafonluydum simdi turkcele geciyorum daha dun 10 tl lık yukledım 3 saat ıcerısınde 4 tl lık oldu bu yenı tarıfe hıcde ıyı olmadı

Üst Alt